Amazon 3 günlük ekran kartı iadesi

Fazlasını ne demek alamaz bal gibi alır. Eğer dilekçesinde maduriyetini bildirip iadesinin en yüksek ticari faiz uygulatılarak" yapılmasını istediğinde alır. Ayrıca THH gidebilir arkadaş aldığı mal sınırın çok altında.

Bilgisayar sarf malzemesi için ekran kartı geçerli mi bilmiyorum 🤔
Bildiğim kadarıyla faizini isteme hakkı yok. Yanlış yönlendirmek istemiyorum. Ayrıca

Bu kapsamda, 2022 yılı için Tüketici Hakem Heyetlerine yapılacak başvurularda değeri;

• 10.280 Türk Lirasının altında bulunan uyuşmazlıklarda İlçe Tüketici Hakem Heyetleri,
  • Büyükşehir statüsünde olan illerde 10.280 Türk Lirası ile 15.430 Türk Lirası arasındaki uyuşmazlıklarda İl Tüketici Hakem Heyetleri,
  • Büyükşehir statüsünde olmayan illerin merkezlerinde 15.430 Türk Lirasının altında bulunan uyuşmazlıklarda İl Tüketici Hakem Heyetleri,
  • Büyükşehir statüsünde olmayan illere bağlı ilçelerde 10.280 Türk Lirası ile 15.430 Türk Lirası arasındaki uyuşmazlıklarda İl Tüketici Hakem Heyetleri,
görevli olacaktır.

Bildiğim kadarıyla faizini isteme hakkı yok. Yanlış yönlendirmek istemiyorum. Ayrıca
Var hocam, arkadaşımın ekran kartı iadesi kabul olmamıştı zamanında THH başvurdu 5 buçuk ay mı ne sürdü THH. 2300TL fatura tutarı olan ekran kartı iadesi, faiz ile birlikte 2800 küsur mi ne olmuştu.

Var hocam, arkadaşımın ekran kartı iadesi kabul olmamıştı zamanında THH başvurdu 5 buçuk ay mı ne sürdü THH. 2300TL fatura tutarı olan ekran kartı iadesi, faiz ile birlikte 2800 küsur mi ne olmuştu.
Yönetmeliği araştırdım. Evet fer'i alacak olarak geçiyormuş. Talebe göre değerlendiriliyormuş.

Bizzat kendi tecrübemi yazayım. N11 üzerinden Kayseri'deki bir satıcıdan XFX 6700 XT ekran kartı satın aldım. Bir haftadan fazla kullandım. Ürünü piyasa üzerindeki bir fiyattan aldığımı fark edince iade ettim. Ekipleri inceledi bir hasar vb durum var mı diye. Sonuç olarak iade aldılar. Paketin bantlarını keserek açtım, ürün üstündeki jelatinleri de söktüm. Buna rağmen sorunsuz oldu her şey. Buraya gelip ürün ikinci el oldu artık diye ağlayanlar bir zahmet bilgisi yok fikri var konumuna düşmesin. İyi forumlar.

Bi akıllı sensin zaten. Bide "hakkı var ki iade ediyor" diyor.. İade talebi oluşturmuş, İADE ETMEMİŞ.
Öncelikle "bi" diye bir kelime yok güzel Türkçemizde. İade talebi oluşturmuş, iade etmemiş demişsiniz. Zaten iade etmemesinin sebebi düşük fiyattan iade alınmasıdır. Sizin sabahtan beri bahsettiğiniz 3 gün geçince iade edememesidir. Fakat benim bahsettiğim gibi iade edebilir ve parasını da çatır çatır alır. Sizden sonra tabii ki bende bildiğimi doğrulayıp size durduk yere haksızlık etmemek üzere öğretmenimi arayıp durumu izah ettim ve aynı cevapları aldım. Yani ben kendimce ve buradaki birkaç arkadaşımızın gözünde haklıyım.

Normalde bu kadar agresif yorum atmam ama kafayı yicem ya hem bilmiyorsun hemde bana "bilmediğin konuda yazma" diyorsun kardeşim siz ne yiyip içip bu kafalara erişiyorsunuz bi anlatsana?
Sizin ne içtiğinizi de ben çok merak ettim.

İade talebinin oluşturulmuş olması, ürünün iade edildiği anlamına gelmez. Güzel Türkçe'ni güzel kullan. Ben Türk doğumlu değilim bir senin kadar anlayabiliyorum cümleleri.
Burada Türkçe yazım kurallarını konuşacaksak seni muhatap almaya gerek yok. Ben iade etti demedim zaten. İade şartları arkadaşa uygun gelmemiş buraya sormuş. Bu kuyruk acısı ne anlamadım hâlâ diretiyorsunuz.

Burada Türkçe yazım kurallarını konuşacaksak seni muhatap almaya gerek yok. Ben iade etti demedim zaten. İade şartları arkadaşa uygun gelmemiş buraya sormuş. Bu kuyruk acısı ne anlamadım hâlâ diretiyorsunuz.

Ne kuyruk acısından bahsediyorsun? Kimsin de sana kuyruk acım olsun? Kurduğun cümlelere dikkat et bu klavye başında cümle kurmak basit. Benden büyüksün saygını takın.

Abi adı üstünde iade bu, adam parayı kıracaksa niye iade etsin arkadaş kendisi de 2. el satabilir zaten. Kullandın beğenmedin iade ediyorsun bu senin 14 günlük hakkın, olay kutuyu açman kullanman falan değil senin beğenmemen bu yüzden iade ediyorsun. Hijyenik bir ürün olsaydı başka.

Geri
Yukarı