Elektronik Amazon 8BitDo Ultimate C Nays ve Prime ile 1062TL

Kaan hocam cezalı.

FIFA'da vs nasıldır iş görür mü?
Tetik tuşları nasıl Xbox veya DualSense ile kapisir mi?

İş görür tetik tuşları kapışır. Zaten kendisi Xbox 9.nesil gamepad rakip. Güzel bir gamepad alınır bu fiyata kesinlikle.

Hocam kısa bir araştırdım ama bulamadım tam olarak nedir?
Amerikalı Fizikçimiz Edwin Herbert Hall'e uzanan bir icat geçmişi vardır. Manyetizmanın farklı elektromanyetik voltajları belirleyerek, 4 boyutlu uzay-zamanda konum, zaman ikililiklerini tespit edip son kullanıcıya, temassız bir karbon-potensiyometre performansı verebilen bir iki eksenli (x,y) analog sensör hizmeti sunabilen temelinde çok basit, ama uygulamasında, temassızlığın getirdiği merkezlenememe ve düşük sönümleme gibi dezavantajları bulunabilen, geliştirmeye oldukça açık bir genel amaç direnç ölçeridir. Oyun kolları ve simulasyon gibi alanlarda kullanılabilir; ancak günümüz modern savaş teknolojilerinde de aktif olarak kullanılabilmektedir.

Bana dediyseniz ben hayatımda 5 tane kitap okumamışımdır.

Yok hocam kendime soyledim de biraz açar misiniz konuyu🤣
Tam olarak gamepad de ne ise yariyor? Olmazsa ne gibi dezavantaji var?

@Endless Kaan hocam 8BitDo hakkinda bilginiz var diye biliyorum
8BitDo Ultimate C Bluetooth Controller for Switch with 6-axis Motion Control and Rumble Vibration (Pink) Amazon.com.tr
Soyle bir urunle karsilastim indirim konusu acacaktim ama kaliteli midir bilmiyorum? Gamepad hakkinda fazla bilgim olmadığından sormak isterim(sixaxis falan var ne olduğunu arastirsamda tam bulamadim)

Ürün stoklara gelmiş tekrardan indirimde

Son düzenleme:
Yok hocam kendime soyledim de biraz açar misiniz konuyu🤣
Tam olarak gamepad de ne ise yariyor? Olmazsa ne gibi dezavantaji var?

@Endless Kaan hocam 8BitDo hakkinda bilginiz var diye biliyorum
8BitDo Ultimate C Bluetooth Controller for Switch with 6-axis Motion Control and Rumble Vibration (Pink) Amazon.com.tr
Soyle bir urunle karsilastim indirim konusu acacaktim ama kaliteli midir bilmiyorum? Gamepad hakkinda fazla bilgim olmadığından sormak isterim(sixaxis falan var ne olduğunu arastirsamda tam bulamadim)

Ürün stoklara gelmiş tekrardan indirimde
Cezalıydım yazamadım yeni gördüm mesajınızı, yine mor rengi gelmiş yeşili gelmemiş. Yeşil isteyen Banggood'dan alabilir.

Geri
Yukarı