Amazon açığı bulmak

Bir metot buldum random kredi oluşturuyor. Ben bunu kullanarak Amazon'dan 100 dolar gift code aldım. Daha yaşım küçük ve böyle işlere meraklıyım. Başıma kötü şeyler gelir mi? Amazon bana dava falan açar mı? Cevaplarsanız çok iyi olur çünkü davalık olmaktan korkuyorum. Bunları yaparken nord VPN kullandım beni gizlemiş midir?

Eğer sitenin karşıladığı özelliklerden faydalanıyosan atıyorum 30 gün ücretsiz gibi 30 gün kullanıp iptal edersen bir sıkıntı olmaz ayrıca VPN güvenme googledanda bilgi alabiliyorlar annenin teline kadar bulabilirler ya da evini Google sayesinde. He bir de belki sorunu bildirirsen parada verirler öyle siteler var.

Eğer sitenin karşıladığı özelliklerden faydalanıyosan atıyorum 30 gün ücretsiz gibi 30 gün kullanıp iptal edersen bir sıkıntı olmaz ayrıca VPN güvenme googledanda bilgi alabiliyorlar annenin teline kadar bulabilirler ya da evini Google sayesinde. He bir de belki sorunu bildirirsen parada verirler öyle siteler var.
Sorunu bildirdim geri dönüş daha almadım. Ama dediğim gibi davalık olacağımı düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı