Amazon açığı bulmak

Hayır, deneme amaçlı sadece satın aldım. Şu an Amazon'a söyledim ve hesabımı inceliyorlar.
Maile geri dönüş yaptıkları zaman kullandığınız siteyi ifşalamak için böyle bir şey yaptığını söylersin ve sitenin adını verirsin. Bu onları biraz da olsa yumuşatır ama maalesef 100 doları geri isterler diye düşünüyorum.

Maile geri dönüş yaptıkları zaman kullandığınız siteyi ifşalamak için böyle bir şey yaptığını söylersin ve sitenin adını verirsin. Bu onları biraz da olsa yumuşatır ama maalesef 100 doları geri isterler diye düşünüyorum.
Kullanmadım ki 100 doları geri alabilirler diye düşünüyorum.

Bir metot buldum random kredi oluşturuyor. Ben bunu kullanarak Amazon'dan 100 dolar gift code aldım. Daha yaşım küçük ve böyle işlere meraklıyım. Başıma kötü şeyler gelir mi? Amazon bana dava falan açar mı? Cevaplarsanız çok iyi olur çünkü davalık olmaktan korkuyorum. Bunları yaparken Nord VPN kullandım beni gizlemiş midir?
Pek inandırıcı gelmedi açıkçası, Amazon'da Self-XSS bile çıkmıyor, sen şimdi logic bug mı buldun?
Şu linke gidip açığı bildir, eğer dediğin gibiyse açık kritik değerlendirmeye alınır ve en az 1000$'dan başlayan bir ödül alırsın.

Pek inandırıcı gelmedi açıkçası, Amazon'da Self-XSS bile çıkmıyor, sen şimdi logic bug mı buldun?
Şu linke gidip açığı bildir, eğer dediğin gibiyse açık kritik değerlendirmeye alınır ve en az 1000$'dan başlayan bir ödül alırsın.
Ben açik buldum demedim başlık değiştirilmiş.

Ben açik buldum demedim başlık değiştirilmiş.
Hocam doğru mu anladım, 1 aylık deneme süresini sınırsız yapmak için internette rastgele bir kart numarası veren bir site kullandınız. Size verilen kart numarası gerçek çıktı ve o karttan alışveriş yapabildiniz?

Alışverişinizi iptal/iade edin ve hızlıca Amazon'a başvurun derim. Bir başkasının kredi kartından alışveriş yapmak önemli bir suç.

İstersen dünyanın en iyi VPN'sini kullan yine de bulmak istedikten sonra bulurlar. Hemen teslim ol. :) Amazon'a ulaş ve bunu anlat. Beyaz şapkalı ol.

Hocam doğru mu anladım, 1 aylık deneme süresini sınırsız yapmak için internette rastgele bir kart numarası veren bir site kullandınız. Size verilen kart numarası gerçek çıktı ve o karttan alışveriş yapabildiniz?

Alışverişinizi iptal/iade edin ve hızlıca Amazon'a başvurun derim. Bir başkasının kredi kartından alışveriş yapmak önemli bir suç.
Evet ama amazona ulaşamıyorum şuan hesabı askıya aldılar ama nereden ulaşacağım bilmiyorum.

Evet ama Amazon'a ulaşamıyorum şu an hesabı askıya aldılar ama nereden ulaşacağım bilmiyorum.

Öncelikle paniklemeyin. Yaşınızın küçük olduğunu belirttiğiniz için şu an korkuyor olabileceğinizi düşünüyorum. Sakin olun. Amazon'un iletişim sayfasında: "Tüm sorularınız için bize https://www.amazon.com.tr/iletisim sayfasından e-posta gönderebilir veya +90 850 390 21 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz." Bilgisi yer alıyor. [email protected] galiba şirket e-postaları da bu.

Yaşınızın küçük olduğunu, yukarıda arkadaşların yazdığı gibi kötü bir niyetiniz olmadan gördüğünüz bu siteyi denemek ve Amazon'a şikayet etmek amacında olduğunuzu vs yazabilirsiniz/anlatabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı