Amazon.co.uk'den Xbox Series S almak

Cidden mi? Yani gümrükte atıyorum %50 vergi gelse Amazon mu ödeyecek. Buna adam babasına yapmaz.
Satıcı Amazon ise ve size gümrükte 100 sterlin çekilecek deyip 200 sterlin çıkarsa fazla çıkan kısmı cebinden öder. Müşteri memnuniyeti için bunu yapar. Ondan sonra sistemine bu ek vergiyi ekler ki yeni müşterilerin haberi olsun.

Satıcı Amazon ise ve size gümrükte 100 sterlin çekilecek deyip 200 sterlin çıkarsa fazla çıkan kısmı cebinden öder. Müşteri memnuniyeti için bunu yapar. Ondan sonra sistemine bu ek vergiyi ekler ki yeni müşterilerin haberi olsun.

Yani ilk alan kişi şanslı diğerleri ödemek zorunda. Yine de çok iyi bir sistem Türkiye'den kimse almaz amazon.uk göndermeye devam ettiği sürece.
Peki garanti hakkında bilginiz var mı? Herhangi bir sorunda nereye ulaşmamız lazım?

Yani ilk alan kişi şanslı diğerleri ödemek zorunda. Yine de çok iyi bir sistem Türkiye'den kimse almaz amazon.uk göndermeye devam ettiği sürece.
Evet ilk alan kişi şanslı denilebilir. Yalnız satıcının Amazon olması gerekiyor. Diğer satıcılarda PTT kapınıza getiriyor paketi vergisini verip öyle alıyorsunuz.

Evet ilk alan kişi şanslı denilebilir. Yalnız satıcının Amazon olması gerekiyor. Diğer satıcılarda PTT kapınıza getiriyor paketi vergisini verip öyle alıyorsunuz.

Peki garanti hakkında bilginiz var mı? Bir sorunda Xbox Türkiye müşteri servislerinde ürünü kabul ederler mi? Garanti türkiyedede geçerli midir acaba?

250 Euro olan cihazın 5000 lira olması :( Şanslı iseniz değer fakat şanssız, garanti ile sürekli görüşen, uğraşan birisiyseniz değme.

Merhaba ben de series X alacaktım böyle bir şey olduğuna emin misiniz sizce nereden almalıyım.

Geri
Yukarı