Amazon.co.uk'den Xbox Series S almak

• Konuyu başlatan cnkt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

cnkt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba amazon.co.uk'den (İngiltere) almak istiyorum. Ödeme kısmına geldiğimde 3600 TL gibi bir fiyat sunuyor. Bunu Sterlin cinsine alınca 3400 TL gibi bir fiyata alabiliyorum. Sorularım şunlar, buna vergiler dahil mi? Kargo dahil mi? Gümrükte bir sıkıntı çıkar mı? İade durumu olduğunda nereye ulaşmam gerekecek? Kaç güne geliyor? Sorularım bunlar. Şimdiden teşekkürler.

Satıcı Amazon, gümrük konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Ödediğiniz fiyata vergiler ve kargo dahil. İade için Amazon ile iletişime geçmeniz gerekecek. 1-2 hafta içinde gelecektir diye tahmin ediyorum stok varsa.

Satıcı Amazon, gümrük konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Ödediğiniz fiyata vergiler ve kargo dahil. İade için Amazon ile iletişime geçmeniz gerekecek. 1-2 hafta içinde gelecektir diye tahmin ediyorum stok varsa.
Anladım yani arkadaşlarım benimle dalga geçti insanlar enayi mi herkes öyle alırdı vs dediler ama bilmiyorum şuan bulunduğum bölgede vatan bilgisayar 4450tlye satıyor yani bir risk var mı özellikle gümrükte bir sıkıntı çekceğini düşünüyorum extra bir ücret vs

Anladım yani arkadaşlarım benimle dalga geçti insanlar enayi mi herkes öyle alırdı vs dediler ama bilmiyorum şuan bulunduğum bölgede vatan bilgisayar 4450tlye satıyor yani bir risk var mı özellikle gümrükte bir sıkıntı çekceğini düşünüyorum extra bir ücret vs
Satıcı Amazon ise gümrük konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Çıkarsa ekstra masrafları onlar karşılıyor. Birkaç arkadaşım Series X ve PS5 aldılar ve sorunsuz ellerine ulaştı. Tek sorun garanti, Türkiye garantisi için 1000 TL fazla verip vermemek size kalmış. Ben Amazon'dan alırdım.

Amazon sizden kargo vergi vs tüm parayı alıyor. Bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Tek sorun ürünün garantisinin Türkiye'de geçmeyecek oluşu olabilir.

Anladım fakat uluslararası garantisi varmış yani 1 yıl garantisi olucak türkiyeye geldiğinde teşekkür ederim başka tecrübesi olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim

Anladım fakat uluslararası garantisi varmış yani 1 yıl garantisi olacak Türkiye'ye geldiğinde teşekkür ederim başka tecrübesi olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.

Başka cevapa gerek yok.
Türkiye ile yurt dışı arasında +1000 TL fark garanti nedeniyle.

Satıcı Amazon ise yukarıda delivery turkey yazıyorsa rahatlıkla satın alırsınız.
Her satıcı Türkiye'ye göndermiyor.
Screenshot_2021-01-27-19-13-23-941_com.android.browser.png

Screenshot_2021-01-27-19-12-41-343_com.android.browser.png

artık isteseniz de alamazsınız!!

Denk getirebilirseniz Amazon FR, DE, IT vs. gibi AB ülkelerinden alın. İngiltereden alınan konsollarda 1 yıl, AB'den gelenlerde 2 yıl garanti var.

Yeni konular

Geri
Yukarı