Xbox Series S Amazon'dan almak

TomAngelo

Picopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar yeni konsollara bir göz attım ve XSS gerçekten çok hoş ve boyutuna göre RTX teknolojisi, 120 FPS derken almaya karar verdim ama malum vergiler ike 5.000 TL. Amazon'dan baktığımda ise ~350 dolar gibi bir fiyat var. Şimdi bunu alsam sıkıntı çıkar mı? Cevaplayan herkese teşekkürler ;)

Evet arkadaşlar yeni konsollara bir göz attım ve XSS gerçekten çok hoş ve boyutuna göre RTX teknolojisi, 120 FPS derken almaya karar verdim ama malum vergiler ike 5.000 TL. Amazon'dan baktığımda ise ~350 dolar gibi bir fiyat var. Şimdi bunu alsam sıkıntı çıkar mı? Cevaplayan herkese teşekkürler ;)

Amazon'dan alırsanız vergili geliyor gelmesse bile gümrükte vergi alırlar.

120FPS'i anca abzu gibi oyunlarda alır diyeyim sen anla. Yoksa Cyberpunk'da bile 60 kareyi alamıyor. Bundan sonraki yeni nesil oyunları sen düşün. Anca microsoft stüdyolarından çıkan oyunlarda 60 kare alır. Forza ya da Gears of War serisindekiler gibi.

Çıkar ama amazon da sipariş vermeden önce siparişin ödeme ekranında ödüyorsunuz bu vergiyi. Cihazı amazon almanya , italya , fransa gibi ülkelerden alın. 3700-4000 civarı bir fiyata geliyor. Amazon almanyadan alın tavsiyem stoğa girince en ucuz orada geliyordu sanırım 3700-3800 civarı global garantiniz de olucak. Güzel tercih series s. Şimdiden hayırlı olsun. Ara da bir amazon stoğuna düşüyor. Yakaladığım an size haber veririm.

Adamlarda olan derde bak be. Konsolu 700 dolara amazona koymuşlar, 300 doları geri getirin diyorlar.
SmartSelect_20201213-134826_Chrome.jpg

Bu arada sipariş verir iken euro ile mi yoksa türk lirası ile ödeme yapacağınızı sorar. Euro yu seçin. Çünkü amazon güncel kuru göz önünde bulundurmuyor geçtiğimiz aylarda daha pahalı olduğu zamanlardaki kuru göz önünde bulunduruyor. Euro seçtiğiniz zaman bankanız güncel kura çevirecektir.

Geri
Yukarı