Amazon.co.uk'den Xbox Series S almak

Garanti olmayacağına emin misiniz 1yıl tüm dünyada garantisi var diye biliyordum.

Gerçi doğruya olsun veya olmasın 1 yıl zaten. 1yılda hiçbir şey olmaz asıl ondan sonrası önemli. Garanti Türkiye'de geçersiz galiba. Siz alacak mısınız series s veya series X amazon.uk üzerinden? Acaba series X kaç paraya geliyor.

Gerçi doğruya olsun veya olmasın 1 yıl zaten. 1yılda hiçbir şey olmaz asıl ondan sonrası önemli. Garanti Türkiye'de geçersiz galiba. Siz alacak mısınız series s veya series X amazon.uk üzerinden? Acaba series X kaç paraya geliyor.

Henüz onu yazmamışlar yüksek ihtimalli büyük bir fark olursa arada Amazon'dan alırım gibi duruyor.

2 ila 4 gün teslimat süresi etkileyici. 2021 başlangıcını beklemek mantıklı geliyor, hem cihazın çıkışta kronik sorunu olup olmadığı görülebilir hem de bir ihtimal vergi kalkar veya azalır.

2 Ila 4 gün teslimat süresi etkileyici. 2021 başlangıcını beklemek mantıklı geliyor, hem cihazın çıkışta kronik sorunu olup olmadığı görülebilir hem de bir ihtimal vergi kalkar veya azalır.

Bence de beklenmeli. Beni sevindiren oradaki fiyattan 1₺ fazla fiyat ödemeyeceğimiz oldu. Eğer gümrük vergisi inmesse.amazon.ukden series X almayı düşünüyorum.

Bence de beklenmeli. Beni sevindiren oradaki fiyattan 1₺ fazla fiyat ödemeyeceğimiz oldu. Eğer gümrük vergisi inmesse.amazon.ukden series X almayı düşünüyorum.
Benim de aklıma yattı bu konudan sonra. Garanti işi varsa sene başı veya yazın alırım bir Series S. Taşınabilir monitor de lazım olacak.

Benim de aklıma yattı bu konudan sonra. Garanti işi varsa sene başı veya yazın alırım bir series s. Taşınabilir monitör de lazım olacak.

Büyük ihtimal garanti geçersiz olur. Ama yine de değer zaten 1 yılmış hiç olmasa daha iyiydi 1 yıl garantimi olur. Taşınabilir monitörle güzel olur. Bir de Xbox Series X tüm Xbox 360 ve Xbox oyunlarını çalıştıryor mu yoksa seçili oyunları mı? Mesela GTA vice ctiy alsam taksam çalışır mı?

Geri
Yukarı