18 yaşından küçüğüm amazondan bir ürün sipariş etsem yaşımdan dolayı bir sıkıntı olur mu ?
Sıkıntı olmaz.
Kendi adınıza sipariş verebilirsiniz.

@Raydric dostum ya Siberia v3 Prism almayı düşünüyorum her şeyi kontrol ettim getiriyorlar Türkiye'ye ancak gümrüğe takılır mı vs, bir çok video izledim onda da sorun olmayacak gibi duruyor... Bir de sen kontrol etsen, yorumunu bekliyorum.

Ayrıca tshirt falan sipariş verirken problem olmaz değil mi minimum 75$ ödeme yapmak mı gerekiyor?
http://www.amazon.com/gp/product/B00O07QAJE/
Bu ürünü '
Sold by Bike A Mile and Fulfilled by Amazon. Gift-wrap available.
This item ships to istanbul, Turkey. Learn more'
şeklinde sipariş verebilirsiniz.
75 Euroyu aştığı için vergisini vermelisiniz.
Items $84.45
Estimated shipping & handling $10.54
Total before tax $94.99
Estimated tax to be collected $0.00
Import Fees Deposit $39.52
Estimated order total $134.51

Bu şekilde toplam 134,51 Dolar olmaktadır.

Son düzenleme:
Konu içeriği tamamlandı.

Konuya ek olarak bu zamana kadar Amazon'dan getirmiş olduğum ürünlerin resimleri ve yolda olan ayrıca kutulu Far Cry 4'üm var bugün gelecek onunda resmini atarım.

Eki Görüntüle 47739
Eki Görüntüle 47745
Eki Görüntüle 47746
Eki Görüntüle 47747
Eki Görüntüle 47748
Eki Görüntüle 47749
Eki Görüntüle 47750
Eki Görüntüle 47751
Eki Görüntüle 47752

Eki Görüntüle 47754
Eki Görüntüle 47755
Eki Görüntüle 47756
Eki Görüntüle 47757
Adresimizi Türkçe yazsak olur mu?

Karakter olarak yazılmaz.

Evet biliyorum yöneticim, teşekkür ederim. Bir de sorum olacak. 1 Eylül'de sipariş verdiğim ürün ertesi gün kargoya verilmişti şu an i-parcel tracking'de "Exported i-Parcel and in transit to country of destination" statüsünde, acaba tahmini kaç güne kadar ulaşır?

Ayrıca:
  • i-parcel'den sonra teslim alan kargonun takip numarası için ne yapmam gerek?
  • Gümrükte takılma ihtimali olacağını sanmıyorum, takılırsa şu anki tarih itibariyle nasıl gümrükten kurtarabilirim? (postta yer alan açıklama geçersiz olabilir diye soruyorum)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı