Amazon.com "Siparişiniz Kargolanamadı" Hatası

klaww

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Amazondan ürün satın aldım fakat hata maili ile karşılaştım. Bana yardımcı olabilirsen çok memnun olurum. Aldıgım mail şuydu;

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Murat5038
Mail uzantısı amazon.com, yani sahte değil.

@Murat5038 Bana gelen bir amazon customer service mesajında da Hello from amazon diye başlıyor. Bir sıkıntı yok diye düşünüyorum ben.
Alışveriş yapmadığın için hangi tür mesaj atıyor bilmiyorum. Ancak genelde üye olduğun yerler üye ismin veya nickname ile hitap eder.

@Murat5038
Mail uzantısı amazon.com, yani sahte değil.
Mail uzantısı önemli değil spamda. Sahte alt bağlantı verebiliyor. Sen amazon görüyorsun ancak gönderdiğin başka yere gidiyor.

Alışveriş yapmadığın için hangi tür mesaj atıyor bilmiyorum. Ancak genelde üye olduğun yerler üye ismin veya nickname ile hitap eder.

Mail uzantısı önemli değil spamda. Sahte alt bağlantı verebiliyor. Sen amazon görüyorsun ancak gönderdiğin başka yere gidiyor.
Spam değil, bu sorun bende de var. Konu açtım.

Spam olmadığı nerede yazıyor veya hangi değere göre değil?
Hocam, çünkü siparişi veriyorum. Tamam mı? Tak 5 dakika sonra Your orders kısmına giriyorum. Ve siparişimi silinmiş görüyorum. Mailimde de bu mesaj oluyor. Kaç kez denedim. Spam olsun, olmasın, bu soruna nasıl çözüm bulurum ben? Kafayı yiyeceğim.

Hocam, çünkü siparişi veriyorum. Tamam mı? Tak 5 dakika sonra Your orders kısmına giriyorum. Ve siparişimi silinmiş görüyorum. Mailimde de bu mesaj oluyor.
Bu mesajın aynısı değil o zaman. Aynısı ise spamdır. Kredi kartından para çekilmiş mi kontrol et.
Spam olsun, olmasın, bu soruna nasıl çözüm bulurum ben? Kafayı yiyeceğim.
Spam olsun olmasın diye birşey yok. Paranın boşa gitmesini istiyorsan o başka. Yaptığın alışverişle ilgili hiçbir bilgi vermediğin için sallama cevap veremeyiz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı