Amazon.com.tr İade Süreci

IşQlı MşQlı

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, Amazon.com.tr üzerinden 1600 TL fiyatla Samsung LC24FG73 sipariş ettim. Fiyatından memnun kalmıştım ta ki sayfayı yenileyene kadar. Fiyat 1300 olmuş ve ben hemen iade istedim. İade başarılı oldu fakat para iadesi hala gelmedi. Para iadesi yarın da gelmezse indirimi kaçıracağım. Sizce ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk taksiti ödeyecek kadar paranız varsa şimdiden taksitli alın ikinciyi o illa ki yatacaktır. Diğer türlü max 10 gün bulacaktır.

Hepinize teşekkür ederim.
Ben de laptopumu iade etmeyi düşünüyorum. 7 iş günü içerisinde iade olur diye biliyorum.
Kredi kartı ile aldıysanız amazonun yapacağı birşey yok maalesef. Çok istiyor iseniz 1 kere daha çektirin kartınızdan zaten diğeri iade olacak.
İlk taksiti ödeyecek kadar paranız varsa şimdiden taksitli alın ikinciyi o illa ki yatacaktır. Diğer türlü max 10 gün bulacaktır.
İade kabul olduysa tekrar satın alın. Ücret yarın falan iade olur kartınıza zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı