Amazon.de'den Series X almak

Hocam o zaman stoklara gelince anında alırım. Konsolun ilk çıktığı zamanda alıp çalışmayanlar olmuş. Onlar ilk parti olduklarından sanırım.

Hocam o zaman ne olur ki? Geri gider sanırım.

Seri numarasından takip edebiliyorsun geri giderse para iadesi de gelir ama hiç sanmıyorum gümrükten geçemeyeceğini. Bozuk çıkarsa yurt dışı ürünlerin belli bir süreliğine Türkiye garantisi de var diye biliyorum yollarsın.

Almanya'da yaşıyorum biz bazen Amazon İtalya, Amazon UK'dan ürün alıyoruz bir sorun olmuyor bence Türkiye'den de olmaz gönderim yeri Türkiye olarak seçtiğinizde bir uyarı gelmez ise bir sorun olacağını sanmam.
Yok hocam uyarı gelmiyor, tüm vergilerle ödenecek fiyat da çıkıyor sadece onu ödüyorsun ama içimde bazı şüpheler vardı sadece.
Seri numarasından takip edebiliyorsun geri giderse para iadesi de gelir ama hiç sanmıyorum gümrükten geçemeyeceğini. Bozuk çıkarsa yurt dışı ürünlerin belli bir süreliğine Türkiye garantisi de var diye biliyorum yollarsın.
Ben de öyle düşünüyorum hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
zaten bu videoda Microsoft TR yeni konsol vermiş.

Duyduğum kadarıyla Amazon'da sepetteki tutarı vermeniz yeterli oluyor, vergiler dahil ödeme yapıyorsunuz. Verdiğiniz para eğer vergiden azsa, farkı size geri ödeniyor. (1000 TL vergi verdiniz, gümrükte 800 TL kesildiyse, 200 TL size geri ödeniyor.)

Yanlışım varsa üzgünüm.

Duyduğum kadarıyla Amazon'da sepetteki tutarı vermeniz yeterli oluyor, vergiler dahil ödeme yapıyorsunuz. Verdiğiniz para eğer vergiden azsa, farkı size geri ödeniyor. (1000 TL vergi verdiniz, gümrükte 800 TL kesildiyse, 200 TL size geri ödeniyor.)

Yanlışım varsa üzgünüm.
Hocam ben de o şekilde biliyorum, zaten onları biliyorum genelde. Kargo sürecinde veya gümrükte bir sorun olabilir mi diye düşündüm.
yurtdışı ne kadara geliyor şuanda.
6500 civarı. Türkiye'de 7300 TL.

Yok hocam uyarı gelmiyor, tüm vergilerle ödenecek fiyat da çıkıyor sadece onu ödüyorsun ama içimde bazı şüpheler vardı sadece.

Ben de öyle düşünüyorum hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
zaten bu videoda Microsoft TR yeni konsol vermiş.

https://twitter.com/ctrlaltstock buradan stok takibi yapabilirsin Series X bildirimi gelince hızlıca almaya çalış.
Benim fikrim TR'den almak. Bu arkadaşın yaşadığı gibi bir durum yaşarsan en azından elinde garanti olur.

Bence garanti gibi bir şey için aradaki fark değer.
Garanti zaten var. 2 yıl amazon üzerinden 1 yıl da direk Türkiye garantisi hatta 2 bile olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı