Amazon ilginç gönderi süreleri

carrollsh0

Hectopat
Dün gece Amazon'dan 2 adet ürün satın aldım ve tahmini teslimat tarihleri 14 Eylül, bugün de birbirinden çok alakasız ürünlere baktım teslimat tarihlerini inceledim en yakın 13 Eylül gördüğümü hatırlıyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve Prime kullanıcısıyım bir anormallik yok mu burada sizce de?

Dün gece Amazon'dan 2 adet ürün satın aldım ve tahmini teslimat tarihleri 14 Eylül, bugün de birbirinden çok alakasız ürünlere baktım teslimat tarihlerini inceledim en yakın 13 Eylül gördüğümü hatırlıyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve Prime kullanıcısıyım bir anormallik yok mu burada sizce de?

Yurt dışı mi?

öyle gösteriyor da normal prime süresinde geliyor bende

Hocam adres com.tr satıcı Amazon.com.tr yurt dışı degil bence ve aldigim urunlere az once hesabimdan cikis yapip baktim ayni ürün sipariş etme ekraninda 9 Eylül teslimat tarihi olarak gozukuyor ve bu arada aradan yaklasik 20 saat gecti kargoya verilmemis

Hocam Amazon TR de yurt dışı satıcılar da var.

Geri
Yukarı