nomad1903

Centipat
Daha fazla  
Hepinize selamlar,

Amazon.co.jp üzerinden ekran kartı fiyatlarına göz gezdiriyorum. Eğer bendeki ekran kartını satabilirsem buradan ekran kartı siparişi vermeyi düşünüyorum. Sizce ban yeme gibi bir durum olmaması için dikkat etmem gereken şeyler var mı? Alternatif olarak hangi siteleri tavsiye edersiniz? (yine Amazon'un farklı ülkelerden veya eBay gibi...)

Tavsiyelerinize açığım arkadaşlar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemekten zarar gelmez, para iadesi konusunda şüpheniz olmasın. Bazı kartlarda global garanti oluyor. Bazılarında olmuyor. MSI kartlarda yok.

Satıcı Amazon.co.jp olan ürünlerden çekinmenize hiç gerek yok.
Ne zaman gelir acaba, merak ettim doğrusu.

Bugün sipariş verirseniz. 8-10 Eylül en geç 15 Eylül'de elinizde olacaktır. Ek olarak satıcı Amazon ise kargo ve gümrük ücretlerini ürünü alırken zaten yansıtıyor.

Mesela düşündüğünüz kart nedir? Örnek link atabilir misiniz? Oradan olan alımlarda kartın marka-modeli, stok seviye durumu, satıcı ve kargolayıcı firmaların kim oldukları çok önemli.
Denemekten zarar gelmez, para iadesi konusunda şüpheniz olmasın. Bazı kartlarda global garanti oluyor. Bazılarında olmuyor. MSI kartlarda yok.

Açıkçası kesin bir ekran kartı marka modeli yok sadece RTX olması önemli benim için. Fikir ve önerilerinizi de dikkate alıyorum. Kendi GTX 1660S ekran kartımı satıp RTX ekran kartlarına geçiş yapmak istiyorum. En büyük etken de DLSS özelliği olması. İlla msi olsun veya asus olsun gibi kırmızı çizgilerim de yok. İlk önceliğim fiyat konusu biraz uygun olabilmesi. 😅

Amazon'da bakındığım bazı modeller şunlar:

https://www.amazon.co.jp/-/en/GeFor...2060ti&qid=1629811372&s=computers&sr=1-1&th=1

Amazon.co.jp: Kuroutoshikou GG-RTX2060-E6GB/DF2 NVIDIA GeForce RTX2060 Graphics Board, GDDR6, 6 GB, GALAKURO GAMING Series, GG-RTX2060-E6GB/DF2 : Computers

Bilindik markalar soğutma açısından her zaman daha iyidir. 2. attığınız ürün Galax markasının japon pazarındaki isimidir. Benim tavsiyem şu olacak: GIGABYTE GV-N3060 Gaming OC-12GD R2.0 NVIDIA GeForce RTX3060 Graphics Board GDDR6X 12GB GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX3060 搭載 グラフィックボード GDDR6X 12GB 【国内正規代理店品】 GV-N3060GAMING OC-12GD R2.0 - Amazon.co.jp
Teşekkürler. Eğer alma şansım olursa inceleme sözüm olsun dostum. 😎

Yeni konular

Geri
Yukarı