Amazon kutusu açılmamış ürünün para iadesini yapmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu okuyupta adam gibi anlayan olmadığı için her yorumu tek tek yanıtlama gereği duymadım zaten nasıl olsa Amazon protection olduğunuz için laf anlatma gereği duymuyorum Allah inşallah aynısını başınıza getirtir diyorum.

Konuyu okuyupta adam gibi anlayan olmadığı için her yorumu tek tek yanıtlama gereği duymadım zaten nasıl olsa Amazon protection olduğunuz için laf anlatma gereği duymuyorum Allah inşallah aynısını başınıza getirtir diyorum.

Emin olun buradaki birçok kişi böyle bir şey yaşansa bu şekilde boşa sitem etmek yerine olacakları bekleyecektir. Hak yenilmediği gibi bir sıkıntı da yaşatmamışlar; bir şey diyemezsiniz çünkü diyecek hiçbir şey yok hocam 🙂.

Amazon korumalığı gibi bir misyonumuz vs.de yok, çok yaman bir söylem olmuş. Herkes okuduğunu anlayıp yanıt vermiş; boşa beddua etmenin bir yararı da yok. Dediğiniz şeyleri içimizden elbette yaşayan hocalarım vardır, onlar da bu şekilde sitem etmemişlerdir. Klasik prosedürleri yaşadığınız için şikayet ediyorsunuz, çok garip.

Emin olun buradaki birçok kişi böyle bir şey yaşansa bu şekilde boşa sitem etmek yerine olacakları bekleyecektir. Hak yenilmediği gibi bir sıkıntı da yaşatmamışlar; bir şey diyemezsiniz çünkü diyecek hiçbir şey yok hocam 🙂.

Amazon korumalığı gibi bir misyonumuz vs.de yok, çok yaman bir söylem olmuş. Herkes okuduğunu anlayıp yanıt vermiş; boşa beddua etmenin bir yararı da yok. Dediğiniz şeyleri içimizden elbette yaşayan hocalarım vardır, onlar da bu şekilde sitem etmemişlerdir. Klasik prosedürleri yaşadığınız için şikayet ediyorsunuz, çok garip.

Amazon protection seni 3 gün adam barkod okuma süreci diyor hiçbir yerde yasada böyle yazmıyor garip diyorsunuz kendi başınıza gelse yıkarsınıs ortalığı konuşuyorsunuz asıl garip olan sensin ve sizsiniz.

Satici Amazon degilse Amazon'un cogu guzelligi gidiyor. Bana kupon vermislerdi satici Amazon oldugu zaman.

Satıcı Amazon hocam.

Satıcı Amazon değilse normal bir durum.

Satıcı Amazon hocam.

Ürün sen aldıktan sonra indirime girdiyse niye fiyat farkını göndersinler. Ayrıca ürünü kontrol ediyorlar sonra para iadesi onaylanıyor. Ürün iadesi onaylanmazsa ürün sana geri ulaşıyor. Ürün ellerine ulaşır ulaşmaz niye parayı göndersinler. İnsan gibi 3 gün sürecek demişler neye sinirlendin acaba anlamadım.

Boş yapan sensin dostum insan gibi söyleyince konu çözülüyorsa insan gibi bekleyeceksin nasıl fikir.

Ortada bir rezillik göremedim. Mağduriyet de yok. Ürünü iade almışlar zaten. Ücret iadesi uzun sürebilir bu standart bir prosedür. Ürünü satın aldıktan sonra ücret farkını istemek kusura bakmayın ama mantıklı gelmiyor.

Ortada bir mağduriyet var kusurada bakarım aradan 2 3 gün geçse eyvallah derim daha 24 saati geçmeyen bir sipariş için asıl siz kusura bakmayın ayıptır.

Yukarıdaki olayda Amazon'un ne suçu olduğunu anlamadım? Ürünü almışmışsın, sonrasında ürün indirime girmiş sen de iade etmişsin ve 3 gün beklemişsin. Bu hayatın akışına uygun bir süreç. Yani sen, Amazon firmasının, ürüne indirim yapmak için senin ürünü almanı beklediğini mi iddia ediyorsun? Ben, Amazon'dan birinin seni takip ettiğini düşünmüyorum. 😜

Bir de aldığın ürün Amazon Prime ürünü mü? Ürünü Amazon mu satıyor? Sen Prime üyesi misin? Yani bunlar durumunu belirleyici şeyler.

Bence senin bir yerlere kızasın varmış, Amazon denk gelmiş. 🙂

Amazon Prime üyesiyim bir yerlere kızasım falan yoktu Amazon protection olmaya gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Engellenenler listesine bir kişi daha ekliyorum sana yanıt verirsem ceza alırım tartısmaya gerek yok cahille cahil olmanın manası yok.

Amazon protection seni 3 gün adam barkod okuma süreci diyor hiçbir yerde yasada böyle yazmıyor garip diyorsunuz kendi başınıza gelse yıkarsınıs ortalığı konuşuyorsunuz asıl garip olan sensin ve sizsiniz.

Daha fazla açıklama yapmaya gerek yok. Boş iftiralar ve altı doldurulmamış sözler. Hahaha iyi güldüm sayenizde sağ olun 😀.

Hiç yaşanamamış bir mağduriyetin şikayeti var ortada. Bir de bunu anlatırken hocalarım ve ben cahil olduk hahaha 😀.

Tamam biz hiçbir şey bilmiyoruz; herkes kendini bir şey, siz kendinizi iki şey sanıyorsunuz. İyi forumlar.

Kim cahil kim değil belli oldu; daha fazla açıklama yapmaya gerek yok. Boş iftiralar ve altı doldurulmamış sözler. Hahaha iyi güldüm sayenizde sağ olun 😀.

Hiç yaşanamamış bir mağduriyetin şikayeti var ortada. Bir de bunu anlatırken hocalarım ve ben cahil olduk hahaha 😀. Yazık, çok cahilsiniz. Neler olduğunu söylüyoruz ama ısrarla uzatıp "cahilsin, cahilisiniz, tartışmaya gerek yok" gibi temelsiz sözlerle savuşturuyorsunuz. Üslup desen yok, düzgün konuşma tarzı desen o da yok.

Tamam biz hiçbir şey bilmiyoruz; herkes kendini bir şey, siz kendinizi iki şey sanıyorsunuz. İyi sosyaller.
Ben Amazon'un bu yaptığı olay yüzünden beynime kan sıçradı bana hala laf söylüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı