Amazon mağduriyeti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sosyalde açılan 31 konuları daha komik.

Ciddi bir şey sandım başta. 😀
Şikayeti yazan kişi DH ölücüsü galiba.

Bizim ülkemizin insanı 3-5 kuruşa Amazon'dan ürün alıp adam gibi hizmeti görünce kendini Jeff Bezos zannediyor. :)

Konu mizah kategorinde olacaktı değil mi?

Bana sonradan haksız olduğunu anlayıp ironi demişsin gibi geldi ama... Eğer ironiyse başlığa şunu atmalısın: (!)

Hangi firmalar çek tanımlıyormuş? Arkadaş Türkiye'de yaşamıyor sanırım. Nasıl bir milletsek iyisini bulunca da rahat edemiyoruz. Amazon, Türkiye'nin en iyi e-ticaret sitesi ama çek tanımlamıyorlar. Yazık gerçekten.(!)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana sonradan haksız olduğunu anlayıp ironi demişsin gibi geldi ama... Eğer ironiyse başlığa şunu atmalısın: (!)
Amazon prime'a her ay ödeme yapıyorum, ayrıca baskasının sikayetini durduk yere paylasacak degilim. İnsanları aptal yerine koyup (!) işaretini koymak istemedim, ki öyle yapmam gerekiyormuş.
Bana sonradan haksız olduğunu anlayıp ironi demişsin gibi geldi ama...
Aynen elin adamına çek yazmadılar diye ben kendimi yırtıyorum burada :)

Amazon prime'a her ay ödeme yapıyorum, ayrıca baskasının sikayetini durduk yere paylasacak degilim. İnsanları aptal yerine koyup (!) işaretini koymak istemedim, ki öyle yapmam gerekiyormuş.
Ne dansözler gördüm ama böyle kıvıranı ilk kez görüyorum.

"yav Şikayetvar'da böyle saçma sapan bir şey gördüm, dalgasına paylasayım dedim. Tepkiler muazzam."

Kesin dalgasına paylaşmışsındır fgdgdfsdfsg.

Mizah ve eğlenceye açsaydın "(!)" kullanmana gerek kalmazdı. Konunun bölümünden başlığına kadar her şey ciddi. Bu insanlar kahin mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı