Amazon Mağduriyeti

Sıkıntı boyle bir sorunu kabul etmeyecek kadar basiretsiz olmasi. Ve karsimda isin ehli muhatap yok.

Kafaları yeni dank etti galiba ben telefon ile konuştum MasterCard sistemimizde sorun var dediler bana kabul ettiler. Sizin adınıza çok üzüldüm benimde durum farklı degil 6 gün oldu. Para iadesine dair bir bilgi dekont verseler yine rahat edecegim ama o da yok. Beklemekte sorun yok para iadesine dair bir belge istiyorum ben sadece..

Kafaları yeni dank etti galiba ben telefon ile konuştum MasterCard sistemimizde sorun var dediler bana kabul ettiler. Sizin adınıza çok üzüldüm benimde durum farklı degil 6 gün oldu. Para iadesine dair bir bilgi dekont verseler yine rahat edecegim ama o da yok. Beklemekte sorun yok para iadesine dair bir belge istiyorum ben sadece..
Bana verdiler o dekontu bilin baklim ne oldu durun resimleri atayim. ;) Bana beyin yakan turden cevap verdiler ve hatalarini kabul etmiyorlar.
@aragornxx

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210528-205405_Chrome.jpg
    Screenshot_20210528-205405_Chrome.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20210528-205329_Chrome.jpg
    Screenshot_20210528-205329_Chrome.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 32
Bana verdiler o dekontu bilin baklim ne oldu durun resimleri atayim. ;) bana beyin yakan turden cevap verdiler ve hatalarini kabul etmiyorlar.
@aragornxx

Hocam sizin MasterCard mıydı? Parayla oynuyorlar mı diyecegim de yok sadece MasterCard ödemesi yapanlarda bu tarz sorunlar oluyormuş. Diger kartlarla ilgili bir soruna rastlanmamış. Telefonla konuştugum zaman kadın kabul etti üzerinde çalışıyoruz dedi. Ama normalde yapılması gereken sorun çözülene kadar MasterCard ödemelerini kapatmaktır.

Hocam sizin MasterCard mıydı? Parayla oynuyorlar mı diyecegim de yok sadece MasterCard ödemesi yapanlarda bu tarz sorunlar oluyormuş. Diger kartlarla ilgili bir soruna rastlanmamış. Telefonla konuştugum zaman kadın kabul etti üzerinde çalışıyoruz dedi. Ama normalde yapılması gereken sorun çözülene kadar MasterCard ödemelerini kapatmaktır.
Bankomat kartı visa yaziyor ustunde. Mastercard ibaresi yok.
Ülkemize giren her firma neden bu hale geliyor anlamis degilim. Valla sıkıldım iyice.

Son düzenleme:
Hocam iade için değil ürünü İstanbul'un göbeğine getirmek için 15 gün beklettiler sürekli sipariş tarihini ötelediler yollayacağız falan dediler sonunda ben bekledigim ve paramin ipotek oluşu ile kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı