Çözüldü AMD Ekran kartında 900x900 çözünürlük zararlı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Krino6

Hectopat
Merhaba, 1600x900 çözünürlük destekleyen bir monitörüm var. AMD ekran kartı kullanıyorum. Aşağıdaki gibi ayarlar kullanmam sistemime herhangi bir zarar verir mi? EULA kısmında işlemciye zarar verebileceği ve ömrünü kısaltabileceğini söylüyor. 900x900 çözünürlük kullanmak istiyorum. (Her zaman değil)

1620632251616.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarı zorlamayan bir oyunda yaptığımda, ömür kısalmasında büyük bir oran olur mu?

Arkadaş tam açıklayamadı galiba. Şöyle söyleyeyim. Eula sözleşmesi bazı kişiler monitörlerine olmayacak derece overclock veya çözünürlüğü kaldırılmayacak şekilde yüksek yaparsa bu sözleşme ile tamamen kullanıcı hatası olur. Bunu anlatmaya çalışıyor bu sözleşme. Siz daha da çözünürlüğü düşürürseniz bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Bilgisayarı zorlamayan bir oyunda yaptığımda, ömür kısalmasında büyük bir oran olur mu?

Arkadaş tam açıklayamadı galiba. Şöyle söyleyeyim. Eula sözleşmesi bazı kişiler monitörlerine olmayacak derece overclock veya çözünürlüğü kaldırılmayacak şekilde yüksek yaparsa bu sözleşme ile tamamen kullanıcı hatası olur. Bunu anlatmaya çalışıyor bu sözleşme. Siz daha da çözünürlüğü düşürürseniz bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Çözüm
Anladım, peki üstteki değerlerde herhangi bir değişiklik yapmalı mıyım? Yoksa sadece çözünürlüğü değiştirmem yeterli mi?

Geri
Yukarı