AMD FX 6300 ile Titan X çalıştırma?

tehdcotro

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Seneye kendime üst düzey bi PC toplamak istiyorum ama parçaları yavaş yavaş almam gerekiyor çünkü bu sistem 10 bin TL üstünde olacak. O yüzden ilk ekran kartından başlamak istiyorum ve bu kartı şu anki AMD sistemimde kullanmak istiyorum. 6 çekirdek ve OC ile 4.4 GHz'de çalışıyor işlemci Titan X'i çalıştırır mı? Ayrıca hem oyun oynamak hemde yapmak için kullanacağımdan sizce bu ekran kartı 3Dsmax cinema 4D vb. programlarda bana yeterli verimi sağlayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteme 6300 takmıyor. Elindeki sistemde 6300 var. O sisteme TitanX takıyor. Yavaş yavaş parçaları tamamlamaya çalışıyor kardeşim baya yanlış anlamışsın. İlk kartı alacak. Sırayla da sistemi dizecek. Ben böyle anladım.

Sisteme 6300 takmıyor. Elindeki sistemde 6300 var. O sisteme TitanX takıyor. Yavaş yavaş parçaları tamamlamaya çalışıyor kardeşim baya yanlış anlamışsın. İlk kartı alacak. Sırayla da sistemi dizecek. Ben böyle anladım.
Titan X ile 6300 darboğaz eder. 10.000 Tl bütçe'ye güzel bir işlemci alamıyor mu ?

arkadaşım yavaş yavaş alıcam diyor parçaları önce ekran kartı alıcam diyor darboğaz olmaz ise kullanıcam diyor diğer parçaları alana kadar anlıyamadinmı bunu?

Kardeşim anlamadın galiba. Yavaş yavaş alacakmış arkadaş. İlk önce ekran kartını alıyorum diyor okumuyor musun?
Sende galiba okumamışsın seneye alıcam diyor. Seneye bir sürü ekran kartı çıkacak iken konuyu şimdi açması normal bir durum mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı