Amd ? İntel ?

emre96

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İntel hakkında az çok bilgisi olan biriyim fakat AMD hakkında aynı şeyi söyleyemem size sormak istediğim AMD'nin hangi modeli İntelin hangi modeline denk mesela ben İNTEL İ5 işlemcili laptoplara bakıyorum bu yüzden sınırlı kalıyor aramalarım AMD'de bakmak istiyorum ama dengi hangi modelidir bilmiyorum bi yardımcı olursanız sevinirim.
İyi Forumlar :)

hocam sahibinden.com'dan alıcam 2.el bi laptop ve bütçem 800-900 lira arası var mı tavsiye edebileceğiniz bi laptop?

LAPTOPTA AMD DÜŞÜNMEYİN INTEL DÜŞÜN. MASAÜSTÜ AMD TEK GEÇERİM FİYAT VE PERFORMANS + OC

rem arkadaşımızın dediği gibi dizüstü bilgisayarlarda AMD işlemci düşük kalır. Bu yüzden INTEL işlemciler tercihimizdir. Masaüstünde işler değişir. AMD çekirdek sayısı, hızı ve overclock (hız aşımı) yapımı sayesinde bizim gözdemiz olmuştur. Ama teknoloji sürekli değişiyor. Herşey olabilir. Bir anda AMD batar INTEL yükselir, INTEL batar AMD yükselir. Zaman; herşeyin ilacıdır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı