AMD mi daha kaliteli, yoksa NVIDIA mı?

@Mücahit Cihat Aydoğan Tüm ayarları sona çekerseniz (MSAA 8x, TXAA, Advanced gibi ayarlarda dahil) 22-35 arası değişiyor sahneye göre. Ancak akıcı olmuyor onu söyleyebilirim. Yani hissedebiliyorsunuz sistemin kasıldığını. Şahsen ben Grass Quality Very High, MSAA 2X, TXAA açık, Reflection MSAA 2X ve Advanced Graphics'de sadece "High Detail Streaming While Flying" ayarı açık bir şekilde genelde 55-60 FPS arası oynuyorum. En düşük 50 küsür gördüm yanlış hatırlamıyorsam. :)

Tamam arkadaşlar, madem bu kadar ısrarcısınız. Tercihimizi bu sefer NVIDIA'dan yana kullanalım. Elbette sizin de bir bildiğiniz vardır. Bu arada GTX 970 ile GTA 5'de Full HD ayarda oynarsam tahminen kaç FPS alırım?
Kenar düzeltme kapalı, çim kalitesi yüksek, gelişmiş efektler düşük orta arası, geri kalanı ultra, DSR ile 4K' da bile 60 FPS lerde oynanabilirsin tahminimce. Millet GTX 970 alıyor, GTA 5 ayarları üzerine detaylı bir rehber hazırlasın, bu ekran kartını alan bir Allah' ın kulu :)

Kenar düzeltme kapalı, çim kalitesi yüksek, gelişmiş efektler düşük orta arası, geri kalanı ultra, DSR ile 4K' da bile 60 FPS lerde oynanabilirsin tahminimce. Millet GTX 970 alıyor, GTA 5 ayarları üzerine detaylı bir rehber hazırlasın bir Allah' ın kulu :)
GTA 5 alır almaz üzerinde çalışırım :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı