AMD RX 470 Marka Seçimi

RoccoNiyd

Kilopat
Daha fazla  
Sapphire ve Msi arasından hangisini seçmeliyim?
Sapphire, Msi'da olmayan birkaç özelliği kendinde bulunduruyor.
Msi ise soğutma olarak başarılı ve sessiz.
Siz olsanız ne alırdınız? Tavsiyelerinizi sebebiyle belirtirseniz sevinirim.

Biraz araştırma yaptım ve yorumlar genel olarak:

Sapphire için sesli ve sıcaklık değeri daha yüksek, Msi'da olmayan özellikler, AMD ve Sapphire ilişkisi,

Msi için sıcaklık ve ses uygun, uygulama daha iyi deniliyor.

Peki bu iki kart arasında performans farkı olur mu?

Sıcaklık değerleri arası ilişki nasıl?

Biraz araştırma yaptım ve yorumlar genel olarak:

Sapphire için sesli ve sıcaklık değeri daha yüksek, Msi'da olmayan özellikler, AMD ve Sapphire ilişkisi,

Msi için sıcaklık ve ses uygun, uygulama daha iyi deniliyor.

Peki bu iki kart arasında performans farkı olur mu?

Sıcaklık değerleri arası ilişki nasıl?
Dostum bende msı RX 470 var gayet güzel bi sıkıntısını görmedim yani iyi performans sağlıyo zaten marka farkında aşırı performans farkı olmaz. Asusunkini bilerek almadım boruları dışarda kaldığı için ısıtması daha sorunlu falan dedi bazı arkadaşlar. Sana kalmış ama msı'dan şaşma derim beni hiç yarı yolda bırakmadı. :)

Sapphire dışındaki markalar efektifte bellek hızı 6600MHz de gelirken Sapphire Nitro modeli efektifte 7000 MHz de geliyor ki yapılan testlere göre oyunlar da 4-5 FPS farka neden oluyor.Ayrıca Sapphire AMD nin en büyük partneri. Soğutma konusunda da son derece başarılı. Kısacası Sapphire hem daha hesaplı hem de daha performanslı.
Eskiden Sapphire markasına ön yargı ile yaklaşan biri olarak söylüyorum bunları.
Şimdi bende Sapphire RX 470 nitro modelini kullanıyorum ve son derece de memnunum.
Burada ki karşılaştırma ile Sapphire in oyunlarda performans anlamında bir nebze daha üstün olduğunu görebilirsiniz. Ama sonuç olarak Asus ta MSI da Sapphire de memnun edecek üreticiler kesinlikle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı