RX 470 marka seçimi

dost

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem topladım 1 ay önce. O zaman R9 380 alacaktım, RX 480'i bekle dediler ben de bekledim. Ama RX 480 pahalı olacağı anlaşılıyor bende özel soğutmalı RX 470 almaya karar verdim. Şimdi hangi markanın modelini almalıyım? Alacağım model 4 GB olacak. 8 GB kesinlikle olmayacak. MSI mı? Asus mu? Sapphire mi?

Sistem: MSI Bazooka , İ5 6500, DDR4 16 GB RAM, 600 Watt bronze güç kaynağı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sistem topladım 1 ay önce. O zaman R9 380 alacaktım, RX 480'i bekle dediler ben de bekledim. Ama RX 480 pahalı olacağı anlaşılıyor bende RX 470 almaya karar verdim. Şimdi hangi markanın modelini almalıyım? Alacağım model 4 GB olacak. 8 GB kesinlikle olmayacak. MSI mı? Asus mu? Sapphire mi?

Sistem: MSI Bazooka , İ5 6500, DDR4 16 GB RAM, 600 Watt bronze güç kaynağı.
Asus ya da MSI. Yok ben ucuz alayım 2 sene çalışsın 3. senesinde bozulsun derseniz Sapphire alın. Tecrübemle sabittir. 2 kartım pert oldu.

Asus Rx 470 4G VatanBilgisayar'da 958TL MSI ise 900TL. İşlemciyi i5 6400 yapıp Rx 470 8G alın bence. Yok illa Rx 470 4G diyorsanızda Sapphire Nitro modelini alın.
Asus ya da MSI. Yok ben ucuz alayım 2 sene çalışsın 3. senesinde bozulsun derseniz Sapphire alın. Tecrübemle sabittir. 2 kartım pert oldu.
Sizde biliyorsunuz, Sapphire Nitro serisi ile hatalarının hepsini düzeltti.

Asus Rx 470 4G VatanBilgisayar'da 958TL MSI ise 900TL. İşlemciyi i5 6400 yapıp Rx 470 8G alın bence. Yok illa Rx 470 4G diyorsanızda Sapphire Nitro modelini alın.
Sizde biliyorsunuz, Sapphire Nitro serisi ile hatalarının hepsini düzeltti.
Benim 2 kartımı geri alsınlar o zaman. Gitti 2000TL çöpe.

Benim 2 kartımı geri alsınlar o zaman. Gitti 2000TL çöpe.
her firmada oluyor msi a gelen kaç şikayet var bir bak ya da asus a her zaman olur neymiş sapphire kötüymüş sapphire kullandım bu partner üretimlerin hepsinde en iyisi sapphire her zaman amd fanboyu dicek biri ama değilim şu an gtx 1060 kullanıyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı