AMD RX 480 nasıldır?

Rahatlıkla alıp kullanabilirsin, arkadaşların fanboyluk yapmış. Fanboyluk ise mesela Ps4' ü Xbox' tan daha fazla iyi görmek gibi bir anlama geliyor.

Burada yerin dibine sokulmasının nedeni Sapphire ekran kartlarının fazla arıza çıkarması ve Asus' u neden kötüledin? Asus gayet iyi bir marka.
Asus R7 ve R9 serilerinde diğer markalara göre daha çok ısınıp daha az performans veriyor. Youtube'da videolarını bulabilirsiniz.

@rockey Asus kötü demedim, Asus AMD ekran kartlarında Msi, Sapphire ve diğer markalar gibi iyi değil. Teknik servisi de cabası. Dolayısıyla AMD tarafında Asus tercih etmem için sebep yok. Sapphire markası hakkında da klasik önyargılara sahip olduğun belli.

Sapphire gayet iyi bir firmadır. Şehir efsanelerini dillendirmeye devam edenleri gördükçe gülüyorum :) Bu videolarda Sapphire kart kullanılmış ve memnun kalınmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sapphire gayet iyi bir firmadır. Şehir efsanelerini dillendirmeye devam edenleri gördükçe gülüyorum :) Bu videolarda Sapphire kart kullanılmış ve memnun kalınmış.
Recep Bey neden Sapphire ekran kartı önermediğini daha yeni açıkladı. O konuya bakabilirsin.

@rockey Asus kötü demedim, Asus AMD ekran kartlarında Msi, Sapphire ve diğer markalar gibi iyi değil. Teknik servisi de cabası. Dolayısıyla AMD tarafında Asus tercih etmem için sebep yok. Sapphire markası hakkında da klasik önyargılara sahip olduğun belli.
Doğru fakat önyargılara sahip değilim. Recep Bey neden Sapphire ekran kartı önermediğini daha yeni açıkladı. O konuyu oku lütfen. Üstelik ben saedce Sapphire ekran kartlarının diğerlerine göre daha fazla arıza çıkardığını söylemeye çalıştım.

Doğru fakat önyargılara sahip değilim. Recep Bey neden Sapphire ekran kartı önermediğini daha yeni açıkladı. O konuyu oku lütfen. Üstelik ben saedce Sapphire ekran kartlarının diğerlerine göre daha fazla arıza çıkardığını söylemeye çalıştım.
Yeni açıkladı?
upload_2016-6-29_22-1-23.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı