AMD RX 5700 XT siyah ekran veriyor ve oyunlardan atıyor

Kampfar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, aldığımdan beri kafayı yedirtti bana bu kart. The Witcher 3 oynarken hiç problem yaşamadım fakat CS:GO oynarken 5 dakika içinde 3-4 kere siyah ekran yediğimi biliyorum. Son zamanlardaysa oyundan atıyor fakat oyun arka planda çalışıyor ve görüntü yok. Sesi duyuyorum fakat oyunu göremiyorum. Görev yöneticisinden görev sonlandır deyip tekrar giriyorum fakat tekrar yapıyor.

XFX 5700XT THICC III kullanmaktayım.

4K LG monitör ile oynuyorum ve 120 üzeri FPS alıyorum fakat 2-3 aydır bıktım usandım. Denemediğim sürücü kalmadı ve şu an son sürücüyü kullanıyorum.

O sürücüyü denedim. Sorun düzelmedi. Aslında şu an Black screen sorunu geçti. Sadece oyundan atıyor. Oyuna geri döndüğumde masaüstü ekranı geliyor ateş edip, yürüdüğümü anlayabiliyorum fakat görüntü yok.

1080P'de deneyebilir misin? Şu 5700 XT'lerde ne var anlamadım böyle hiç çözülemeyenler de var ama sorun yaşamıyorum diyenler de var en iyisi başka ekran kartını denemek aslında ve biraz UV yapabilirsin.

O sürücüyü denedim. Sorun düzelmedi. Aslında şu an black screen sorunu geçti. Sadece oyundan atıyor. Oyuna geri döndüğumde masaüstü ekranı geliyor ateş edip, yürüdüğümü anlayabiliyorum fakat görüntü yok.

Asus ROG Strix RX 570 4 OC modeli var aynı sorunu yaşıyorum pc de sadece csgo oynuyorum ve csgo da aynı sorunla karşılaşıyorum ekran kartım ağrızalı sanmıştım ya seninkide ağrızalı yada oyuna yeni bir güncelleme geldi biliyorsan ondan dolayı olabilir format atmaya çalışma ben 10 kere attım düzelmedi dediğim gibi ya kartlarımızda sorun var yada csgo updatesi amd için problemli discord felan kullanıyorsan beni ekle sorunun çözümünü felan bulursam sana iletirim ordan dostum
Discord Kullanıcı adım : frkNercy l 18#8669

Sonrasında Wattman bildirimi ile karşılaşıyor musunuz?
Hayır ne olduğunu bile bilmiyorum
Asus ROG Strix RX 570 4 OC modeli var aynı sorunu yaşıyorum pc de sadece csgo oynuyorum ve csgo da aynı sorunla karşılaşıyorum ekran kartım ağrızalı sanmıştım ya seninkide ağrızalı yada oyuna yeni bir güncelleme geldi biliyorsan ondan dolayı olabilir format atmaya çalışma ben 10 kere attım düzelmedi dediğim gibi ya kartlarımızda sorun var yada csgo updatesi amd için problemli discord felan kullanıyorsan beni ekle sorunun çözümünü felan bulursam sana iletirim ordan dostum
Discord Kullanıcı adım : frkNercy l 18#8669
Kart 4k çözünürlükte 180 e varan fps veriyor. Yani oyunu kaldıramama gibi bir durum yok. Sorun yok ya amd driverında ya da cs go son zamanlarda çok fazla değişiklik yaptığı için oluyor.

Maç 14-15 giderken siyah ekran yiyordum. Takım arkadaşlarımın ne durumda olduğunu düşünemiyorum. Ben dönene kadar oyun bitmiş ve kaybetmiş oluyoruz.

Hayır ne olduğunu bile bilmiyorum

Kart 4k çözünürlükte 180 e varan fps veriyor. Yani oyunu kaldıramama gibi bir durum yok. Sorun yok ya amd driverında ya da cs go son zamanlarda çok fazla değişiklik yaptığı için oluyor.

Maç 14-15 giderken siyah ekran yiyordum. Takım arkadaşlarımın ne durumda olduğunu düşünemiyorum. Ben dönene kadar oyun bitmiş ve kaybetmiş oluyoruz.

bende aynı şekildeyim dostum geçen her 2 round'da bir siyah erkan verip alt+tab'a atıyordu oyunun sesi vardı oynuyordum ama görüntü yoktu kapat aç yapınca oyunu öyle düzeliyordu en son sövüp kökten girmedim oyuna ve bunu birkaç defa yaşadım 1 hafta ban yedim ciddi bir problem bence , dediğim gibi sorunun çözümünü bulursam burdan cevaplarım yada discorddan beni ekleyebilirsin
( frkNercy l 18#8669 )

Yeni konular

Geri
Yukarı