AMD Software: Adrenalin Edition 23.9.3 sürücüsü yayınlandı

Şimdi CS 2 ve PUBG de denedim dediklerini FPS sınırladım ses çok az yerde gelmeye başladı fakat fareyi sağ, sol, yukarı, aşağı hareket ettirince ve klavyede spaceye basınca geliyor bu sefer oyunda :D

Coil whine büyük ihtimale anakart veya mouse kaynaklı olabilir.
Bir sıkıntı yaratmaz herhangi donanıma eğer tedirgin oluyorsan.
Mouse farklı portlara takmayı deneyebilirsin, veya farklı bir mouse varsa onunla bir mütted dene.

Coil whine büyük ihtimale anakart veya mouse kaynaklı olabilir.
Bir sıkıntı yaratmaz herhangi donanıma eğer tedirgin oluyorsan.
Mouse farklı portlara takmayı deneyebilirsin, veya farklı bir mouse varsa onunla bir mütted dene.

Fareyi farklı port a takıp deneyeyim bir de elimde kablosuz mouse var onu denerim olmadı arkadaşta 1050 Ti vardı onu bulabilirsek takar denerim. Sanırım deneye deneye yapmaya çalışacağım eğer anakartta ise garanti kabul ederse göndereceğim. İlgilendiğin için teşekkürler.

Hocam aynı kartı kullanıyoruz. Şu an mesela sıcaklık değerleri nasıl sizin yükte? Ben dün 23.9.3 güncellemesinin ardından oyuna girdiğimde 68-70 derece civarı oluyor sıcaklık ama fan fabrika ayarlarına göre çalışmıyor. Normalde %49 ile çalışması gerekirken %65-%70 arası çalışıyor. Kendim fanı ayarlasam da yine %65 civarında çalışıyor. Undervolt yaptığımda sıcaklık 55-47 derece civarına düşüyor ama fan yine %65 civarında takılıyor. Sanki sabitlenmiş gibi.
Hocam ben yükte fabrika ayarlarında 70 in altını hiç görmedim desem yeri var. Undervoltta da aynı pek bir şey değişmiyor. Fan ayarını amd adrenalin üzerinden yaptığımda 80 90 fan kullanımımda 55 65 arasına inebiliyor oyuna göre ama çok ses yapıyor gerçi kulaklıkla pek bir onemi de yok. Bu arada fan ayarını current temp e göre değil junction temp e göre yapmalısınız.

Fareyi farklı port a takıp deneyeyim bir de elimde kablosuz mouse var onu denerim olmadı arkadaşta 1050 Ti vardı onu bulabilirsek takar denerim. Sanırım deneye deneye yapmaya çalışacağım eğer anakartta ise garanti kabul ederse göndereceğim. İlgilendiğin için teşekkürler.

Rica ederim. Çok yüksek bir ses çıkıyorsa değişim yapabilirler. Eğer tiz bir ses çıkıyorsa zor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı