AMD Wraith Prism 239 TL!

Hocam tüm mesajları okudum ama tam bir cevap alamadım o yüzden yazıyorum geldiğinde kesin olarak orijinal olduğunu nasıl anlayabilirim sadece boru sayısı mı?

Orijinal ile sahte olan arasındaki tek fark boru sayısı olarak görünüyor, 6 boru ise sahte; 4 ise orijinal olandır.

%100 orijinal yazısı yüzünden güvenmiyorum.
Ben de siparişi geçmiştim, sonradan satıcıyı bir araştırayım dedim ve satış yaptığı sitelerin birinde sattığı başka bir üründe orijinal olmadığı ile ilgili bir yoruma rastladım. İptal süreci başlattım. Ne satıcıyı ne de ürünü karalamak istemem belki de gerçekten orijinaldir ancak ben böyle bir durumda alım yapmam. Zaten 100 lira fazlasına rahatlıkla bulunabiliyor birçok sitede.

Bende AMD'nin normal stok fanı var. Onunla bunun arasında bir fark var mı soğutma anlamında? Işıklı olması umrumda değil. Kasam küçük uyar mı acaba? Ya da buna alternatif daha iyi aynı fiyatta küçük soğutucu var mıdır?

Bende AMD'nin normal stok fanı var. Onunla bunun arasında bir fark var mı soğutma anlamında? Işıklı olması umrumda değil. Kasam küçük uyar mı acaba? Ya da buna alternatif daha iyi aynı fiyatta küçük soğutucu var mıdır?
Stok fana göre yükte 10 derece civarı fark oluşturuyor, kaliteli bir macunla bu fark daha da artabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı