AMD'den oyun işlemcileri geliyor!

Adam fanlık yapmadı, sen AMD'nin başarısını beğenmiyorsun galiba. Üslüba dikkat et kardeş, ban yersin. Böyle basit şeyler ile insanlara hakaret edici şeyler yazman, asıl senin zeka seviyeni belli eder.

Önceki mesajımlarımdan taraf tutmadığım anlaşılıyor zaten. Muhatap olmayı sizle de kesiyorum, daha fazlasını yine yazardım da hesap silinir şimdi değmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki mesajımlarımdan taraf tutmadığım aklı başında insanlar tarafından anlaşılıyor zaten, mercimek kadar beynin yok, aynı geminin veletlerisiniz üzgünüm... muhattap olmayı sizle de kesiyorum, daha fazlasını yine yazardım da hesap silinir şimdi değmez..
Tutmuyorsun ama insanlara hakaret ediyorsun. Bence de kes, hatta insanlar ile alakanı kes. Durduk yerde hakaret edersen böyle, bir yerde ağzını burnunu kırıp evine postalarlar seni.

Adam fanlık yapmadı, sen AMD'nin başarısını beğenmiyorsun galiba. Üslübuna dikkat et kardeş, ban yersin. Böyle basit şeyler ile insanlara hakaret edici şeyler yazman, asıl senin zeka seviyeni belli eder.
Daha fazla bir şey yazmayalım adam ciddi ciddi Intel'den hisse almış galiba. Herkesi vatan haini ilan edecek birazdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı