Ameliyat oldum

Ben de yaralanma dolayısıyla 45 dikiş yedim 15i yüzümde olmak üzere estetik + siliksar denilen bir jel ile izler belirgin de olsa oldukça azaldı. Benim yüzümde gözümün yan tarafında olduğu için mümkün olsa da istemediğim için yaptırmadım ancak dövme yaptırabilirsin.

Geçmiş olsun.

Ben de yaralanma dolayısıyla 45 dikiş yedim 15i yüzümde olmak üzere estetik + siliksar denilen bir jel ile izler belirgin de olsa oldukça azaldı. Benim yüzümde gözümün yan tarafında olduğu için mümkün olsa da istemediğim için yaptırmadım ancak dövme yaptırabilirsin.

Geçmiş olsun.

Size de geçmiş olsun evet estetikle düzeliyor bana da yaptılar içten diktiler büyük ihtimal kolumdaki iz geçmiştir ama bilemem doktor iz geçirici kremde yazacak inşallah düzelir bu arada hangi jeli kullandınız ve nasıl bir yaralanma dolayısıyla bunlar oldu.

Size de geçmiş olsun evet estetikle düzeliyor bana da yaptılar içten diktiler büyük ihtimal kolumdaki iz geçmiştir ama bilemem doktor iz geçirici kremde yazacak inşallah düzelir bu arada hangi jeli kullandınız ve nasıl bir yaralanma dolayısıyla bunlar oldu.

Cam kesiği bir miktar boğazımda dik bir şekilde gözümün yanında 2 parça olarak ve biraz ensem ve kulak arkasında kesildi. Siliksar diye bir jel kullandım estetik cerrahi tavsiyesi ile aklına geldikçe sür dedi, ben de günde 3-4 kez kadar sürdüm sadece gözümün yanında ki yaraya, boğazımdakini zaten sakallarım kapatıyor.

Sana tavsiyem domuz yağı gibi geleneksel şeyler de kullan bunun yanında, sadece domuz yağı kullanan arkadaşımın yanık izleri benim izlerime göre daha iyi durumda şu an.

Geri
Yukarı