Amerika Ay'a gitti mi?

11 Eylül´ü Amerika yaptı.
Aslında bu konuyu başka bir yerde konuşmak mümkün. Direkt olarak ABD planı diye bir iddiada bulunamam ancak inanılmaz düzeyde göz ardı edilen güvenlik önlemleri var. Teröristler ya o dönemki bütün açıkları olabilecek en ince detaylarına kadar istihbaratını alıp tarihin en kapsamlı terör girişimini gerçekleştirmişler ya da Amerikalılar Pearl Harbor'da olduğu gibi neyin geldiğini gördükleri halde umursamaz davranıp işi kendi taraflarına çevirmişler.

Çok arada kalan bir konu, kesin bulgularla o açıkların göz ardı edilmesinin doğru olmadığını kanıtlamak zor.

Aslında komplocular direkt olarak konuyu basıp iyice kakafoniye neden olmasa konusunun açılıp tartışılması tarafındayım.

Aslında bu konuyu başka bir yerde konuşmak mümkün. Direkt olarak ABD planı diye bir iddiada bulunamam ancak inanılmaz düzeyde göz ardı edilen güvenlik önlemleri var. Teröristler ya o dönemki bütün açıkları olabilecek en ince detaylarına kadar istihbaratını alıp tarihin en kapsamlı terör girişimini gerçekleştirmişler ya da Amerikalılar Pearl Harbor'da olduğu gibi neyin geldiğini gördükleri halde umursamaz davranıp işi kendi taraflarına çevirmişler.

Çok arada kalan bir konu, kesin bulgularla o açıkların göz ardı edilmesinin doğru olmadığını kanıtlamak zor.

Aslında komplocular gelip direkt olarak konuyu basıp iyice kakafoniye neden olmasa konusunun açılıp tartışılması tarafındayım.

Aslında kim kârlı çıktı, buna bakmak lazım. Tam olarak planlamadılar belki, ama fark ettikten sonra kendi lehlerine kullanmak istediler belki de. Yani birkaç mültecinin dev uçakları kaçırıp, ellerini kollarını sallayarak bunları yapmaları çok korkunç geliyor bana. Korkunç ve mantıksız...

Irak'a girdiler, yerin altını üstüne getirdiler... Şimdi sıkıntılarını biz çekiyoruz...
Aslında komplocular direkt olarak konuyu basıp iyice kakafoniye neden olmasa konusunun açılıp tartışılması tarafındayım.

Okullar açıldıktan sonra denenebilir belki...

Aslında kim kârlı çıktı, buna bakmak lazım. Tam olarak planlamadılar belki, ama fark ettikten sonra kendi lehlerine kullanmak istediler belki de. Yani birkaç mültecinin dev uçakları kaçırıp, ellerini kollarını sallayarak bunları yapmaları çok korkunç geliyor bana. Korkunç ve mantıksız...

Irak'a girdiler, yerin altını üstüne getirdiler... Şimdi sıkıntılarını biz çekiyoruz...

Uçu açık konu her şey olmuş olabilir belki de küçük bir terör saldırısı planlatırmıştı ama işler farklı noktaya geldi. Bu konuya girersek çıkamayız.

Şu bakımdan mantıksız değil, güvenlikle ilgili bütün kurallar sonradan saçma gelen güvenlik açıklarını kullanan kötü niyetli kişilerden sonra değişir. Bazı istihbaratların olduğu hatta bazılarının kimliklerinin bile açığa çıktığına dair iddialar ciddi durumda, sonuçta öyle bir saldırı 1 haftada planlanacak bir şey değil.

Pearl Harbor'da olduğu gibi istihbarat ile sağlanan bu bilgiye kayıtsız kalıp başka bir plan yapmış olma ihtimalleri var. Sonuçta daha önce örneğini gördüğümüz bir durum, Pearl Harbor baskını gerçekten oldu ancak bunu faydasına çevirmeyi en başından planlayan bir ülke var ortada.

Aya gidilmediği hakkında tüm sahte kanıtları sorgulayan ve bunları değerlendiren bunlara rağmen aya gidilmediğine inanan insanlarının aklından şüphe ederim. Bu sadece zırvalık. Tüm her şeyi gözden geçirin öyle net bir karar verin derim.

Hayır, gidilmedi. Çünkü gidilseydi Ay´ın eski kaşardan yapıldığı çoktan ortaya çıkmış olurdu. Ayrıca;

• Evrim Teorisi de yalan.
  • Dünya düz ve dönmüyor.
  • Yahudi Soykırımı olmadı.
  • 11 Eylül´ü Amerika yaptı.
  • Koronavirüsü Bill Gates çıkardı.
  • Dünya genelinde beyaz ırka karşı büyük bir ayrımcılık ve soykırım yaşanıyor.
  • Piramitleri uzaylılar yaptı.
  • Adolf Hitler aslında 1945 yılında ölmedi. Hâlâ yaşıyor.
  • Geceleri illuminati görünmez uçaklarla üzerimize gaz sıkıyor.
  • Bizi yöneten liderler gerçekte Reptilian ırkına mensup.
  • Shakespeare´in gerçek adı Şeyh Pir´di ve kendisi gizli müslümandı.
  • Abraham Lincoln´ün de gerçek adı İbrahim Limoncu´ydu ve başkan olmadan önce Çukurova limonlarını Amerika´da satarak geçimini sağlamıştır.
11 Eylül olayında en çok ABD karlı çıktı. Adamlar bunu bahane ederek girdiler Orta Doğu'ya daha çıktılar mı ? ABD yapmış olabilir ciddi şekilde güvenlik sıkıntıları vardı. Nasıl olurda İkiz Kulelerin olduğu New York şehrine uçaklar bodoslama girebilir ? Normalde o uçakları direkt havada indirirlerdi ayrıca nasıl bir uçak yapmışlarsa jilet gibi kesiyor binayı oraya normal bir uçak çarpsa böyle bir binadan çok kendisi hasar alırdı. ABD'nin planı olduğu kanısındayım böyle bir devlet için kendi insanları çok da önemli değildir bu her siyasi için geçerlidir.

@Yener K. ve @Samotne Ciasteczka hocalarımın neden forumdan ayrıldıkalrını anlamaya başladım.
İnsanların düşüncelerine saygı duymayıp, kendi bildiğini savunan insanlar yüzünden ben de bırakma seviyesine geleceğim.

Bir arkadaşımın buraya üye olmasını sağlamıştım. Bir yardım konusu açtığı gibi linç yedi. Mahalle bilgisayarcısı, arkadaşımın bilgisayarına KMS yükleyip bozmuş. Arkadaşım da olayı anlatınca "Bilgisayarcıyı döv" gibi karaktersiz cevaplar alıp bir daha girmedi buraya. Bu forumu soğutan arkadaşları büyük kınıyorum.

Ben, bilimsel bir tartışma konusu açıyorum. Ama siz olayı düz dünya, ateist ve müslüman tartışmasına çeviriyorsunuz. Düzgün cevap veren hocalarımın bütün yazılarını okudum. Onlara teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı