Amerika Ay'a gitti mi?

@Blacksidemre Büyük oranda ikiniz de haklısınız ancak bazı şeylere ciddi cevap verilemiyor. Ne kadar uğraşsam da o mesajı gördükten sonra ciddileşip düzgün cevap veremiyorum. Bak mesela senin mesajının hemen 2 üstünde bir mesaj var, ona nasıl ciddi cevap verebilirim? Atomların ayrıştırılma tarihi belli, nükleer fisyon keşfinin tarihi belli ama arkadaş 1800'lü yıllarda ABD'de nükleer santral olduğunu iddia etmiş.

Doğru düzgün cevap verdiğimde bu defa "ben X yerden duydum, varmış ama gizlemişler" gibi saçmalık ötesi bir cevap gelme ihtimali az değil. :) Düşüncelere saygı duyalım, olması gereken bu ama bazen o saygı duyulacak yerler ağrıyabiliyor. :D

@Yararsız Üye, artık bilemeyeceğim hocam. Bu konu hep önüme çıkıyor. Moderatörler de kilitlemiyor. Saçma sapan mesaj yazanları rapor ettikten sonra ağının payını vereceğim artık. Cezasına da katlanacağım.
Hazır gelmişken, bir tartışma çıkar da konu kilitlensin.

Bu konu hep önüme çıkıyor. Moderatörler de kilitlemiyor.
Yapıldığı kesin olan bir şeyin tersi için konu açınca ve kesin olarak yanlışlanabilince, üstüne ABD'de birkaç gözlemevinde iniş alanlarının gözlemlerini bile yapabilmek mümkünken bu yapıldığında biraz sorun çıkabiliyor. Bence kafaya takma yalnız matematik, geometri ve fizik gibi alanların en basit konularına bile hakim olmayan kişilerin ardlarından salladığı komik argümanlara da bel bağlamamak lazım.

Mesela madem Ay'a gidildi neden fotoğraflarda videolarda yıldız görülmüyor sorusunun cevabı bu kadar netken, bayrağın yapıldığı materyal ortada olduğu halde nasıl oluyor da o bayrak sallanıyor diyenlerin peşinden gitmenin ne yazık ki bazı acımasız sonuçları olabiliyor.

Çok takma kafana, oldu bitti işte. :D

Geri
Yukarı