Amerika veya yurt dışında yaşam nasıldır?

Kemikli_terapi

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
işlemci: i5 3470
Ekran kartı: 1650
Ram: 16 gb
17 yaşımdayım pasaportum çıkacağım yurt dışı için siz neler düşünüyorsunuz pasaportunuz olsa çıkar mısınız? Orada yaşam buradakine nazaran nasıl?

Kazandığınız paraya, yaşadığınız sosyakültürel çevreye göre değişir bu soruların cevabı. Örnek veriyorum TR'deki eli güçlü bir mühendis ya da yüksek yerlere gelebilmiş bir memur US'teki bir tır şoföründen çok daha az kazanacaktır ama birisi hayatı yaşarken birisi direksiyon sallıyor olacaktır.

Kazandığınız paraya, yaşadığınız sosyakültürel çevreye göre değişir bu soruların cevabı. Örnek veriyorum TR'deki eli güçlü bir mühendis ya da yüksek yerlere gelebilmiş bir memur US'teki bir tır şoföründen çok daha az kazanacaktır ama birisi hayatı yaşarken birisi direksiyon sallıyor olacaktır.

Genel bir kısım orada en pis işi yaparsın sana lağam temizletirler gibi şeyler söylüyorlar ama ben abarttıklarını düşünüyorum

O işleri dünyanın her yerinde yapıyorlar ama dedikleri şeyler vasfınıza göre değişir, okuyup iyi bir meslekle gitmeye bakın.

Elektrik okuyorum ama orada ne yaparım bilemem belki tırcı olurum belki garson belki de okuduğum meslek üzerinden devam ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı