Amerika'da iPhone 14 Pro nerede bulunur?

knyd

Hectopat
Yer
Soul Society
Arkadaşlar yakınım 14 Pro getirecekti fakat Texas'da stokların olmadığını fark ettik. Best Buy'da var fakat sadece verizon at&t vb. sağlayıcılar aracılığyla alabiliyorsunuz. Öyle alıp Türkiye'ye getirsem çalışır mı? Bir de üstüne Verizon'a öder miyim?

Arkadaşlar yakınım 14 Pro getirecekti fakat Texas'da stokların olmadığını fark ettik. Best Buy'da var fakat sadece verizon at&t vb. sağlayıcılar aracılığyla alabiliyorsunuz. Öyle alıp Türkiye'ye getirsem çalışır mı? Bir de üstüne Verizon'a öder miyim?
Verizon ileyse olmaz , verizon olmadansa olur.

En ucuz telefonlar verizonda

İş ve okul sebebiyle yaşıyorum ve bu fiyatları biliyorum. 14 Pro burda 800 Dolar Türkiye'de 1700 Dolar

fakat iPhone X getirdik 800 Dolara saydılar
iPhone 7 getir 400 dolar saydılar halbuki XR'ı 300 Dolara aldık biz

64 GB Hatlı 12 almak istersen 12 bedava

Çok iyi teklifleri var

ama amerikadaki en ucuz telefonlar Delaware'dadır. Satış vergisi yok orada.

En ucuz telefonlar verizonda.

İş ve okul sebebiyle yaşıyorum ve bu fiyatları biliyorum. 14 Pro burada 800 dolar Türkiye'de 1700 dolar.

Fakat iPhone X getirdik 800 dolara saydılar.
iPhone 7 getir 400 dolar saydılar halbuki XR'ı 300 dolara aldık biz.

64 GB hatlı 12 almak istersen 12 bedava.

Çok iyi teklifleri var.

Ama Amerika'daki en ucuz telefonlar delaware'dadır. Satış vergisi yok orada.
Bildiğim kadarıyla iPhone 14 Pro'nun ABD'deki fiyatı 999 dolar.

En ucuz telefonlar verizonda.

İş ve okul sebebiyle yaşıyorum ve bu fiyatları biliyorum. 14 Pro burada 800 dolar Türkiye'de 1700 dolar.

Fakat iPhone X getirdik 800 dolara saydılar.
iPhone 7 getir 400 dolar saydılar halbuki XR'ı 300 dolara aldık biz.

64 GB hatlı 12 almak istersen 12 bedava.

Çok iyi teklifleri var.

Ama Amerika'daki en ucuz telefonlar delaware'dadır. Satış vergisi yok orada.

Hocam peki şu an 14 Pro stoğu olan neresi var. Türkiye'ye getireceğim için üstünde hat olmaması lazım.

Geri
Yukarı