Amumu tekrar bozuldu

Karşındaki adamlar bronz olduğu için sana bozuk gelmiş olabilir, Kraken almış Vayne oynamayı bilmiyorlarsa bu Amumu bozuk demek değildir.
R attıktan sonra sabitlenmiş hedefe Q tutturamayan bir Amumu oyuncusu, bırak da Demir 4'de kalsın. R Q'nun toplam hasarı bile Vayne'e yarı can atar.

Bu çarda hiç bir ADC dayanamaz. Ama takımının da zahmet edip tuttuğun adamlara sağ tıklayıp "Auto Attack" yapması gerekiyor.
Cıva diye bir item var işte stundan falan çıkarıyor.
Amumu'da 1 tane kitle kontrol var zaten :)

Ayrıca Vayne'i kamplayıp oyundan silmek de ayrı bir seçenek. Karşıda Vayne, Nasus, Yone, Kassadin gibi geç oyunda kan alacak şampiyonları kamplamazsan, yapacak hiç bir şey kalmaz.

R attıktan sonra sabitlenmiş hedefe Q tutturamayan bir Amumu oyuncusu, bırak da demir 4'de kalsın. R Q'nun toplam hasarı bile Vayne'e yarı can atar.

Bu çarda hiçbir adc dayanamaz. Ama takımının da zahmet edip tuttuğun adamlara sağ tıklayıp "Auto attack" yapması gerekiyor.

Ben sezon 2'den beri oynuyorum adc mainim elo elmas 2 rahat şekilde kesiyorum.

Ben sezon 2'den beri oynuyorum adc mainim elo elmas 2 rahat şekilde kesiyorum.
Kesemezsin demiyorum. Tryndamere değil bu çar. Olayı herkesin içine girip R atmak. Günateşi ve W'de vuruyor.

Amumu'da, Nautilus gibi, "Tuttum abi vurun" çarı.

Konuda klasik Türk vatandaşlığı gözüküyor. Kimse karşısındakini dinlemeden "En iyisi benim" düşüncesiyle hareket ediyor.

Anlamadığım nokta, konuda yazdım ki, "Ben ve benim gibi bronz." Sana kalkıp Master ELO'da Amumu oyna demiyorum. Bronz ELO, herkes kafasına göre takıldığı için, daha kolay kill buluyorsun. Ben Amumu'nun ekmeğini çok yedim. Pek bilinmeyen, çok oynanmayan (Rengar, Yi'ye kıyasla pek göremiyorum Amumu'yu. Sadece ben oynuyorum :D) bir karakter Amumu. Güçlü, tank.

Quinn gibi, Bronz avcısı çar. Ama olay yine kavgaya çekilmiş, üzücü bir durum.

Konuda klasik Türk vatandaşlığı gözüküyor. Kimse karşısındakini dinlemeden "En iyisi benim" düşüncesiyle hareket ediyor.

Anlamadığım nokta, konuda yazdım ki, "Ben ve benim gibi bronz." Sana kalkıp Master ELO'da Amumu oyna demiyorum. Bronz ELO, herkes kafasına göre takıldığı için, daha kolay kill buluyorsun. Ben Amumu'nun ekmeğini çok yedim. Pek bilinmeyen, çok oynanmayan (Rengar, Yi'ye kıyasla pek göremiyorum Amumu'yu. Sadece ben oynuyorum :D) bir karakter Amumu. Güçlü, tank.

Quinn gibi, Bronz avcısı çar. Ama olay yine kavgaya çekilmiş, üzücü bir durum.
Quinn bronz avcısı mı?

Quinn bronz avcısı mı?
Evet. Quinn'in üstüne koşan dövüşçüler var. Kite atmaya alışık isen, takımda da yeterince tank varsa deneyebilirsin.

Ama ilk item Kanlı Kılıç almanı öneririm.

Quinn ile oynarken salağa yatıp sanki bilmiyormuş gibi yapıyorum. 2 level avantajını ona bırakıp geriye çekiliyorum. Koridoru kulemin altında dondurunca da geçmiş olsun. 1 tane farm aldırmam.

Oturur ormancımın gelmesini beklerim.

Geri
Yukarı