Anadolu Lisesi Mi , Sağlık Lisesi Mi ?

Sağlık sektöründeki bölümlerden sana uygun olduğunu düşündüğün bölüm var ise seç. Anadolu lisesi okuyorum oturduğum ilçede sadece hemşirlik olduğu için sağlığa gitmedim.
Anadolu Lisesi Lise 2 2. dönem matematik dersi, okul hayatım boyunca en zorladığım dönem. 2. dönem matematikte sadece trigonometri.. zor günler atlattık :D

Lise 4. sınıf öğrencisiyim. Anadolu lisesi okuyorum. Hastane ortamını sevmediğim için sağlık meslek lisesi seçmedim. Ama oldukça mantıklı bir tercih. Sağlık meslek okuyan yaşıtlarım şuanda para kazanıyorlar. Ben ise hala ygs miş lys miş uğraşıyorum.
Kardeşim ise bu sene sağlık meslek kazandı. Fakat bu hemşire yardımcılığı konusu aklımızı karıştırıyor. Bilgisi olan yardım ederse sevinirim.

Buradan ne kadar 10. sınıf siye geçsede ygs hazırlık çalışmalarında önüme çıkan olan trigometri ye selamlar. :)

Lise 4. sınıf öğrencisiyim. Anadolu lisesi okuyorum. Hastane ortamını sevmediğim için sağlık meslek lisesi seçmedim. Ama oldukça mantıklı bir tercih. Sağlık meslek okuyan yaşıtlarım şuanda para kazanıyorlar. Ben ise hala ygs miş lys miş uğraşıyorum.
Kardeşim ise bu sene sağlık meslek kazandı. Fakat bu hemşire yardımcılığı konusu aklımızı karıştırıyor. Bilgisi olan yardım ederse sevinirim.

Buradan ne kadar 10. sınıf siye geçsede ygs hazırlık çalışmalarında önüme çıkan olan trigometri ye selamlar. :)

Ben bu sene 10. Sınıf sağlık meslek lisesi okuyacağım. Bu sene yönetmeliği değiştirdiler, hemşire yardımcılığı ve sağlık teknisyeni oldu galiba yanlış hatırlamıyorsam. Üniversite bitirip hemşire olabiliyorlarmış galiba. Değişen yönetmelikte Radyoloji ve Anestezi teknisyenliği de kaldırıldı. Umarım yanlış bilgi vermemişimdir. Ben özel okulda okuduğum için bize bütün bilgileri söylüyorlardı. Yönetmelik değiştiğinde felan okuyorlardı hep. Belki yönetmelik yeniden değişmiştir. Biraz araştırmanızda fayda var. Yanlış bilgi vermek istemiyorum. Kesinlikle iyice bir araştırın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı