İmam Hatip Lisesi Mi Anadolu Sağlık Lisesi Mi?

İkisinin de niteliğine göre değişir. Ne imamhatipler var fen lisesi projesi. Her sene derece öğrencileri çıkarıyor. Ne meslek liseleri var imkanları, ortamı iyi, güzel staj imkanı sağlıyor.
Bende şuan İmamhatipte okuyorum. Üniversitede bilişim okumayı düşünüyorum. Yani önü kapalı bir bölüm bildiğim kadarıyla yok. Alanına ve kendi başarına göre istediğin bölüme gidebilirsin.

Konu sahibi de üniversiteyi yarıladı hocam :) Bu arada haklısınız çalışmadan çok bir avantajı olmuyor sadece staj filan falan var.

Bunu da gördüm yazarken. Ama yazdıklarım boşuna gitsin istemedim. Merak eden olursa öğrenmiş olur. :)

İkisinin de niteliğine göre değişir. Ne imamhatipler var fen lisesi projesi. Her sene derece öğrencileri çıkarıyor. Ne meslek liseleri var imkanları, ortamı iyi, güzel staj imkanı sağlıyor.
Bende şuan İmamhatipte okuyorum. Üniversitede bilişim okumayı düşünüyorum. Yani önü kapalı bir bölüm bildiğim kadarıyla yok. Alanına ve kendi başarına göre istediğin bölüme gidebilirsin.

Bunu da gördüm yazarken. Ama yazdıklarım boşuna gitsin istemedim. Merak eden olursa öğrenmiş olur. :)
İyi yapmışsınız hocam dediklerinize de katılıyorum.Ama yinede Hahaha atmalık mesajdı.

Merhaba arkadaşlar. Benim sizlere bir sorum olacaktı. Ben açıkçası kararsız kaldim diyebilirim. Sorum şu; imam hatip lisesi mi yoksa Anadolu sağlık lisesi mi?

Ben hangisine nakil yaptirsam daha iyi olur?

Bir de imam hatip lisesi okuduğum zaman hangi meslekleri secebiliyorduk. Yani bilgisayar mühendisliği, isletme filan okuyabiliyor muyduk?

Bu konu nasıl tekrar canlandı bu arada hangi liseye gittiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı