Anakartın arızalı olduğunu nasıl anlarım?

c4ntu6

Hectopat
Merhabalar, geçtiğimiz aylarda DDR4 sisteme geçiş yaptım ve MSI A68HM-E33 V2 DDR3 anakartım A10 7890K APU işlemci ile birlikte boşa çıktı. Anakartı sökerken biraz cebelleştim vidaları yüzünden ve anakartın altını kasaya dokundurdum. Satacağım için arızalı ürün satmak istemiyoruım, arızalı olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Test edebilirsin. Başka türlü anlamak biraz zor. Herhangi bir ram ve şuanki sisteminin PSU'su ile deneyebilrsin. Anakartında bozulacağını sanmıyorum. Ben eski sistemimi sökerken baya sert çıkardım sorun olmadı.

Test edebilirsin. Başka türlü anlamak biraz zor. Herhangi bir ram ve şuanki sisteminin PSU'su ile deneyebilrsin. Anakartında bozulacağını sanmıyorum. Ben eski sistemimi sökerken baya sert çıkardım sorun olmadı.
Peki anakartı veya işlemciyi götürürken nasıl götürebilirim? İşlemciyi peçeteye sarmak mantıklı olur mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı