Anakartın Oyun Performansına Etkisi

Neden özellikle 1080? 1080 almazsak ölürmüyüz? Daha 1080 çıkmadı, çıkana kadar bütçene günde 5 10 Lira eklersen gayet güzel, bütün bileşenleri kaliteli bir sistem alırsınız. Size daha öncede söyledim. Bmw parçalarını Tofaş'a takmayın.

Neden özellikle 1080? 1080 almazsak ölürmüyüz? Daha 1080 çıkmadı, çıkana kadar bütçene günde 5 10 Lira eklersen gayet güzel, bütün bileşenleri kaliteli bir sistem alırsınız. Size daha öncede söyledim. Bmw parçalarını Tofaş'a takmayın.

Bilgisayar dünyasında işler öyle değil işte, iki tane hayali sistemimiz olsun

Birincisinde ucuz anakartta kaliteli işlemci ve çok kaliteli ekran kartı.

İkincisinde pahalı anakart için ekran kartı ve işlemciden kısılmış ve vasat ekran kartı takılmış olsun.

Şimdi elini vicdanına koy ve dürüstçe cevap ver. İkinci sistem birinci sistemin tozuna yetişebilir mi ?

Söylediğiniz şeyler doğru, fakat ben arkadaşa en pahalı anakartı en ucuz ekran kartını al demiyorum. Bileşenleri dengeli al diyorum.

Dedigim gibi en yuksek bazoka alabilirim h110la arasinda fark yoksa bosa para harcamak istemiyorum. Daha kulaklik klavye mouse da alacagim ne kadar para artarsa o kadar iyi. Bide h110un pci expres hatti sayisi daha az sorun olurmu ?

B
Bilgisayar dünyasında işler öyle değil işte, iki tane hayali sistemimiz olsun

Birincisinde ucuz anakartta kaliteli işlemci ve çok kaliteli ekran kartı.

İkincisinde pahalı anakart için ekran kartı ve işlemciden kısılmış ve vasat ekran kartı takılmış olsun.

Şimdi elini vicdanına koy ve dürüstçe cevap ver. İkinci sistem birinci sistemin tozuna yetişebilir mi ?
Bazoka ve h110dan birini alacagim hangisini oneriyorsunuz . Ne kadar para artarsa okadar iyi .

İçin rahat ede ede alabilirsin, video ile gösterdik arada fark olmayacağını.

Bazooka ile arasında tabiki fark var zaten reklamlarında, kutusunun üzerinde, hatta kartın isminde filan gözümüze gözümüze soktukları gibi en büyük fark military class dayanıklı bileşenler. Başka farklar da var, onları zaten kendin araştırmışsındır.

h110m pro anakarta büyük ekran kartı takınca içim rahat etmez diyorsan h110m gaming de alabilirsin. Sağlam pcie yuvası var, ses kartı ve ethernet lan kartı da daha kaliteliymiş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı