Android ekosisteminden iOS ekosistemine dönmek mantıklı mı?

Hocam imkan olursa tabii ki 11 Pro geçmek isterim. İkinci eli biraz pahalı geliyor sadece. Sizce hangisi daha mantıklı olur?

Hocam telefonunuz IPhone'yi yok ediyor. Bir de ben şu ekonomide standart Türk gencine hiç önermiyorum iphonları. Çok tuzlular sundukları performansa göre. Android'in üstte olduğu ve altta olduğu özellikler var ama ekstra özellikler için 5.000₺ gibi bir fark etmeyecek özellikler. Bence şu anki telefonunuzda kalın. Hatta elinizdeki parayla Samsung Watch ve Buds 2 gibi aksesuarlar alarak ekosistemi genişletebilirsiniz.

1686645040800.png

Arkadaşlar merhaba, anlık olarak S20 FE Snapdragon modelini kullanmaktayım, bu zamana kadar Android ekosisteminden hiç çıkmadım. Kameralardan dolayı iOS ekosistemine merakım vardı sadece. Kafamda 128 GB iPhone 11 modeline dönmek var. iPhone 11 olmasının sebebi hem anlık bütçe hem de iOS ekosistemine başlangıç seviyesinde dönüş yapabilmem. Sizce hangi tarafa yakın olmalıyım? Önerileriniz için teşekkürler.

Bence mantıklı. iOS işletim sistemi hem sade hem kolay hem de stabil. Sosyal medya kalitesi açısından ciddi bir avantajın olacak. Eğer alacaksan ikinci el 11 yerine 11 Pro almanı tavsiye ederim. 11 Pro hem batarya hem de ekran kalitesi gibi unsurlarda 11'den daha iyi bir deneyim sunuyor.

Bence mantıklı. iOS işletim sistemi hem sade hem kolay hem de stabil. Sosyal medya kalitesi açısından ciddi bir avantajın olacak. Eğer alacaksan ikinci el 11 yerine 11 Pro almanı tavsiye ederim. 11 Pro hem batarya hem de ekran kalitesi gibi unsurlarda 11'den daha iyi bir deneyim sunuyor.
Hocam konuyu hallettik ama siz bilirsiniz.

Hocam telefonunuz IPhone'yi yok ediyor. Bir de ben şu ekonomide standart Türk gencine hiç önermiyorum iphonları. Çok tuzlular sundukları performansa göre. Android'in üstte olduğu ve altta olduğu özellikler var ama ekstra özellikler için 5.000₺ gibi bir fark etmeyecek özellikler. Bence şu anki telefonunuzda kalın. Hatta elinizdeki parayla Samsung Watch ve Buds 2 gibi aksesuarlar alarak ekosistemi genişletebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1818825

Bunlar kâğıt üzeri veriler. 11 Pro S20 feden genel olarak daha iyi bir cihaz. S20 fenin 120Hz ekran hızı ve kamerada Zoom dışında üstün olduğu bir nokta yok. Konuyu açanı yanlış yönlendirmişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı