Android ekosisteminden iOS ekosistemine dönmek mantıklı mı?

Arkadaşlar merhaba, anlık olarak S20 FE Snapdragon modelini kullanmaktayım, bu zamana kadar Android ekosisteminden hiç çıkmadım. Kameralardan dolayı iOS ekosistemine merakım vardı sadece. Kafamda 128 GB iPhone 11 modeline dönmek var. iPhone 11 olmasının sebebi hem anlık bütçe hem de iOS ekosistemine başlangıç seviyesinde dönüş yapabilmem. Sizce hangi tarafa yakın olmalıyım? Önerileriniz için teşekkürler.
Iphone 11 alınmaz yazmaktan yorulduk artık. Apple ekosisteminin tadını çıkartmak için daha fazla parayı gözden çıkartmak lazım. Biliyorum bu şartlarda birilerine bütçe arttır demek zor ama elindeki cihaz iyi zaten, o cihazdan Ip11'e geçince ekranda yaşayacağınız kalitesizlikten dolayı soğumayın sonra Apple'dan. Ayrıca elindeki cihazın kamerası da iyi, keza telefoto lens de gitmiş olacak. Androidin ayrıcalıklarını kullanmıyosan ve iOS denemek istiyorsan iphone geçmen mantıklı olabilir ama ip11 geçmen mantıklı olmaz, bir fark hissetmek için 12 pro/13 altındaki cihazlara geçme derim. Karar senin, yok ben hemen geçicem ip11'le de mutlu olurum dersen o da senin bileceğin iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı