Android için reklamsız müzik dinleme programı önerisi

İşletim sistemi
Android

Stalkerlp

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Selamlar,

Yeni telefon aldım General Mobile 21 Plus.
İçindeki kendi GM müzik de reklam var şaka gibi. :D

Bana reklamsız düz bir program bilen var mı? Önceden Google'ın kendi standart programı vardı oda yok YouTube olmuş galiba YouTube olmaz.

MP3 dinleyebileceğim bir reklamsız ücretsiz program önerirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış hatırlamıyorsam Stellio player'da reklam yoktu en son. Bir deneyin.

Onun haricinde Music Player olarak Play Store'da aratırsanız tonlarca çıkıyor, EQ şartınız yoksa tasarımı hoşunuza giden birini kullanın.

Selamlar,

Yeni telefon aldım General Mobile 21 Plus.
İçindeki kendi GM müzik de reklam var şaka gibi. :D

Bana reklamsız düz bir program bilen var mı? Önceden Google'ın kendi standart programı vardı oda yok YouTube olmuş galiba YouTube olmaz.

MP3 dinleyebileceğim bir reklamsız ücretsiz program önerirseniz çok sevinirim.
tabiki de MYT Müzik reklamsız müziğin önde gelen uygulamasıdır.

Play müzik'ten bahsediyorsanız onun bütün fonksiyonları YT Music'e taşındı, bildiğim kadarıyla YT Music'le MP3 dinlenebiliyor.

Selam YT Music evet varmış denedim ancak çok detaysız geldi bir de sürekli baştan tarıyor mesela müzik dinledim kapattım tekrar açınca tekrar arama yapıyor yani sanki tüm arşivi her seferinde baştan yüklüyor. Biraz hantal eminim servisi iyidir de MP3 işi kötü.

Diğerleri çoğu reklam var myt denmiş ama reklam dolu.

Poweramp buldum çok detaylı güzel stabil şimdilik.
Bununla devam edeyim beğenirsem satın da alırım en azından reklam yok.

Ben Sony bir telefondan geçtim çok farklı her şey yani Sony'in kendi müzik Player'ı var reklamsız, albümü var çok hızlı stabil ve basit. Kendi e postası öyle. Adamlar belki millete telefon beğendiremedi ama cidden çok güzel programları.

Yardım için herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı