Android mi, iOS mu?

Artık iOhone 5s işini bırakın, cihaz unutulmaya başlandı bile. Ve iOS sana özgürlük tanımaz çabuk sıkılabilirsin. Asus'a gelirsek onu da pek önermiyorum. Fiyat aralığın tam nedir? Başka cihaz önerelim. İllaki bunlar diyorsan Zenfone 2 alınabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım amaçlarınıza bağlıdır. iOS ferah ve stabil olmasına rağmen kapalı kaynak olduğu için, ne kadar güvenli olsa da Android'deki kadar fazla şey indirilmiyor. Android için yok virüs bulaşıyormuş gibi yorumlar yapanlara da çok kızıyorum açıkçası. Bilinçli kullanılırsa virüs falan bulaşmaz. @Silinen üye arkadaşın da dediği gibi iPhone 5S unutulmaya başlandı bile.
Sonunda, ikisini karşılaştırırsak ben şahsen Android derim fakat yine belirteyim kullanım amaçlarına bağlıdır.
Güvenlik + Stabilite = iOS
Özgürlük + Kullanıcı dostu = Android

Yükleyeceğim uygulamalar Youtbe, Google Chrome, Clash of Clans, Whatsapp, Messenger, Facebook yüklicem. Fotoğraf arada bir çekerim.Fazlalık oyun olur. Bütçe 1500 - 2000

Fotograf diyorsan 2014 yılının en iyi fotograf çeken kameraya sahip olan telefonu seçildi G4, ısınma sorunu hic yaşamadim. 1 saat aralıksız oyun oynarsan ister istemez ısınır o telefon ama 1500'e alınabilecek en iyi telefon G4.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı