Android Programlama Dersleri

Usta ben bu yollar ile sistem dosyalarını düzenleyebilir miyim acaba?

Örnek:
SystemUI.apk vb.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android theme choser veya go-nova-apex launcher gibi launcherlar için bir konu başlatsak, bilenler başlatsa ya da :)
Ben şu anda ikon düzenlemeyi biliyorum sadece ve durum şubuğu ve tost bildirimi gibi yerleri de düzenleyerek güzel bir tema yapmak istiyorum. Teşekkürler.

Tamam. Teşekkür ederim. O zaman Viktor bey, Android Kernel derlemesi için bi rehber açabilir misiniz?
Merhaba Mert maalesef Android Kernel hakkinda suanda pek fazla bilgim yok :( Belki ilerde birsey yapariz.Suanda pek vaktim yok.

Usta ben bu yollar ile sistem dosyalarını düzenleyebilir miyim acaba?

Örnek:
SystemUI.apk vb.
Merhaba Cem ben soruyu pek anlamadim daha iyi aciklarsan faydali olur.

Android theme choser veya go-nova-apex launcher gibi launcherlar için bir konu başlatsak, bilenler başlatsa ya da :)
Ben şu anda ikon düzenlemeyi biliyorum sadece ve durum şubuğu ve tost bildirimi gibi yerleri de düzenleyerek güzel bir tema yapmak istiyorum. Teşekkürler.
Merhaba anticor ilerdeki derslerde bu konulari ilgilenecegiz.

Şu finaller bitsin başlıyorum abi :)
Bir de birşey sormak istiyorum. Bende duvarkağıdı arşivi var ve bunu bir uygulamaya dönüştürmek istiyorum. Ama internet üzerinden indirilenden. Bulut depolama alanımda bir klasör oluşturup uygulamanın da duvarkağıtlarını oraya yönlendirerek beğendiğini indirmesini sağlamak gibi. Anlatabilmişimdir inşallah :) Neyse bunu kendi bulut depolama alanımıza iletebilir miyiz? Muhtemelen mümkündür de ne kadar zordur?

Yeni konular

Geri
Yukarı