Android Programlama Dersleri

Gençler ben de bir ayrıntı bilgi vereyim. "github" kullanmasını öğrenin. Bir site yani o dediğim. Bir araştırın orayı. Bazı kodları oradan alabilirsiniz.

Merhaba
@Vitiok Cuiumjik
Ben iki tane android uygulaması yaptım bunları aynı cihazda çalıştırdığımda mesela 1. uygulamamı açtığımda işlemi bununla tamamla diğe bir kutucuk açılıyor ve bu kutucukta benim 1. ve 2. uygulamamı gösteriyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir acil yardıma ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Merhaba
@Vitiok Cuiumjik
Ben iki tane android uygulaması yaptım bunları aynı cihazda çalıştırdığımda mesela 1. uygulamamı açtığımda işlemi bununla tamamla diğe bir kutucuk açılıyor ve bu kutucukta benim 1. ve 2. uygulamamı gösteriyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir acil yardıma ihtiyacım var.
Anladigim kadar intent filtrede sorun. Ders 29 size yardimci olabilir.

Uygulamama reklam eklemek istiyorum. Admob üyeliğim var. Projeye hangi kodları girmem gerekiyor?

Son düzenleme:
Gerekli kodlar orada var. Youtube dan izleyerek de öğrenebilirsiniz. Ben 0 bilgiyle reklam koymayı başardım. İsteyince oluyor :)

Bende ekledim ama uygulama çöküyor [emoji2] reklam yüklenmeden activity atlamıyor [emoji2] biraz daha araştırmam lazım sanırım

adbuddiz kullanıyorum reklam olarak. 13.133 görüntülenmeye 20.30$ geldi. Sen de deneyebilirsin. Diğerleri nasıl acaba?
Bugün bir tane daha tema/ikon pakedi yapımının sonuna geldim. Bayağı bir süredir uğraşıyorum. Şimdi ana uygulamayı düzenliyorum. İkonarı da uygulamaya ekleyeyim bakalım nasıl olmuş. Bunu heralde ücretli olarak koyacağım. Çok uğraştım çünkü. Size de yandex'e atıp gönderirim. Eksik/beğenmediğiniz yer olursa geri dönüş yapın. Sevinirim :)

Geri
Yukarı