Android TV box onerisi

luckluckii

Hectopat
TV'den Disney ve Amazon'dan dizi izlemek icin TV box alacagim. Daha onceden hiç sahip olmadim nasıl casliyor bilmiyorum. Evimizde Superonline'nin TV cihazi var. Internete baglanma Google'dan arama veya Google Play gibi bir şey yok dumduz TV veriyor sadece. Internetten baktigim cihazlarin birçoğu kablosuz. Donma veya FPS dusmeden goruntu verebiliyor mu boyle bir kaygim var. Zira evimizde ki cihaz arkadan kablo ile bagli durumda. 1. ilanda kablo girisi olmadigi icin 2. ilana yoneldim. 2 ilanda sanirsam Wi-Fi ile calisiyor onda da kablo girisi goremedim. Isin icinden cikamadim. TV ise 2011 model LCD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Televizyonunuzun modelinin falan önemi yok. HDMI girişine takacaksınız cihazı sadece.
İki cihazda da kablo falan var merak etmeyin.
Mİ TV Box biraz daha hızlı.
Fakat iki ürün de 4 K destekliyor zaten. Televizyonunuz 1080P ise sorun olmayacaktır. 1080P'de kullanacaksınız.

Kısaca bu ürünlerden hangisi size uygunsa onu alın. Tavsiyem 1149 TL olanını almanız. Daha ucuz. Fakat istediğiniz herşeyi size fazlaca verecek merak etmeyin. Donma kasma gibi bir sorun olmaz. Size HDMI kablosu, uzatma kablosu, fiş vs. herşey gelecek.

Biz şuan evde Mi Box S kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Fakat bu ürün daha üstün gibi görünüyor, fiyatı da daha uygun.

Biz şu an evde Mi Box S kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Fakat bu ürün daha üstün gibi görünüyor, fiyatı da daha uygun.

İncelemesini görmüştüm. Gayet güzel ve performanslı bir ürün. Mi Box S yerine tercih edilebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten iki cihaz var alabileceğiniz, diğerleri uyduruk; Mi Box veya Mi Stick. İkisi de donmadan oynatır. Mi Box daha performanslı ve 4K çıkış veriyor.
Televizyonunuzun modelinin falan önemi yok. HDMI girişine takacaksınız cihazı sadece.
İki cihazda da kablo falan var merak etmeyin.
Mİ TV Box biraz daha hızlı.
Fakat iki ürün de 4 K destekliyor zaten. Televizyonunuz 1080P ise sorun olmayacaktır. 1080P'de kullanacaksınız.

Kısaca bu ürünlerden hangisi size uygunsa onu alın. Tavsiyem 1149 TL olanını almanız. Daha ucuz. Fakat istediğiniz herşeyi size fazlaca verecek merak etmeyin. Donma kasma gibi bir sorun olmaz. Size HDMI kablosu, uzatma kablosu, fiş vs. herşey gelecek.
Biz şuan evde Mi Box S kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Fakat bu ürün daha üstün gibi görünüyor, fiyatı da daha uygun.

İncelemesini görmüştüm. Gayet güzel ve performanslı bir ürün. Mi Box S yerine tercih edilebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1100 tl lik olani aldim. Hem ucuz hem denemek icin. Gorecegiz nasil birsey mis bu Android Box TV ler. Ilk deneyimim olacak. Tesekkurler herkese.

1100 tl lik olani aldim. Hem ucuz hem denemek icin. Gorecegiz nasil birsey mis bu Android Box TV ler. Ilk deneyimim olacak. Tesekkurler herkese.
Donanımları çok iyi değil, yükleyip Asphalt 9 oynamayı düşünmeyin. Sadece video izleme işini iyi yapıyorlar bu cihazlar.

1100 TL'lik dediğiniz hangisi hocam?

Geri
Yukarı