Andrzej Sapkowski 10 yılın ardından yeni bir Witcher kitabı üstünde çalışıyor

@Ehweniscer 8 kitap çıkmış yani sırf yazmak için bir kitap yazmadığı sürece evrenin hâlâ devam ettirilebileceğini düşünüyorum. Andrzej sapkowski başarılı bir yazardır. Bunun üstesinden gelebileceğini düşünüyorum.

Yani hikaye zaten güzel bitmişti bence ama sonuçta Geralt hikayesi tabii ki de alır okuruz.

Kitap çok az okuyan biri olarak Witcher serisine başlayasım geldi. TLOU oyununu oynayıp dizisini izlemediğim gibi Witcher 3 başladığım vakit dizisine bakmayacağım üstüne kitabı okuyacağım gibi.

Bence önce kitapları okumalısın çünkü Witcher oyun serisi kitapların bittiği yerden başlar.

Kitap çok az okuyan biri olarak Witcher serisine başlayasım geldi. TLOU oyununu oynayıp dizisini izlemediğim gibi Witcher 3 başladığım vakit dizisine bakmayacağım üstüne kitabı okuyacağım gibi.
Hocam bana sorarsanız 7 kitabıda okuyun çünkü kitaplar cidden çok keyifli ve sıkmıyorlar onun yanındaysa witcher 2 ye bakarsınız bi 10-15 saat ardından gider 3.oyunu bitirirsiniz ve serinin lore sini iyice öğrenmiş olursunuz.

@aLoNeDarK3 size katılıyorum. Kitapları ve oyunları birbirinden güzel. İmkanı olan hem oyunlarını hem de kitaplarını okumalı. Oyununa da zam gelmişti diye hatırlıyorum. Artık oyun oynamak da çok pahalı olduğu için adamakıllı oyun oynamak bayağı zorlaştı. İmkanı olanın hem kitabını okumasını hem de oyununu oynamasını isterim.

Geri
Yukarı