Anılardan Dolayı Ağlamak İstemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JohnMacTavish

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bu aralar bir sorunum var. Ben sıkı bir Call Of Duty hayranıyım. Ama PC'yi sattım. Bu yüzden bilgisayar oyunlarına özlemim var. Sorunum, eski anıları hatırlayınca ağlamak istemem. MW1'in ilk videosuna baktığımda yaşadığım his, MW2'yi oynamaya başlayınca oluşan asker olma hissi ve MW3'deki yolun sonu hissi. Bunları hatırlayınca ağlayasım geliyor. Hele bir de MW3'ün hüzünlü müziğini açarsak iyice duygusallaşıyorum. Bu hissi nasıl yenerim? Ayrıca bilgisayarı seneye haziran ayında Xiaomi Mi Mix ile alacağım. Ama bu duygusallık sorununu yenmem lazım. Şimdiden teşekkürler.

Boşver ağla istediğin kadar. Kendini sıkmak daha kötü bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:(

Oyunlara sevgilin gibi bağlanmışsın sen kardo. Ne diyeyim ağla.

Bana ruhsuz derler, duygusuz derler ama Plastic Memories animesini izledikten sonra ağlamıştım. Oyunlar bu duygumu hiç tetiklemedi ama yine de sizi anlıyorum. Bu duyguların üzerine gitmek daha iyi.

Tamamdır sorunu çözdüm. Kendime ayarlanabilir dambıl aldım. Yav cidden her şeyi unutturuyor. Hepiniz sağ olun. Spor yapmak çok daha iyi. Ha bir de şu Barbara da her şeyi unutturuyor. Teşekkürler beyler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır sorunu çözdüm. Kendime ayarlanabilir dambıl aldım. Yav cidden her şeyi unutturuyor. Hepiniz sağ olun. Spor yapmak çok daha iyi. Ha bir de şu Barbara da her şeyi unutturuyor. Teşekkürler beyler.
Ayna taktiği her zaman işe yaramıştır adamım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız mevzusu sanıp konuya girdim. Ve karşılaştığım manzara... :rolleyes:

Oyunları bu kadar hayatım merkezine koyma John. @Jira 'nın da dediği gibi anlık eğlenmek için oyna oyunları.

Spor, oyuna ilgini dağıtmak için güzel bir yöntem. Tavsiyem, eğer istersen bir dövüş sporuna başla. Bu daha da iyi hissettirecektir seni. :)

Oyunlar hayat değildir; ama maalesef hayat bir oyundur... (Bunu niye dedim bende bilmiyorum. Ama yazasım geldi. :D)

Bana göre hayat bir hologram. Kendi kararlarımızın etkili olduğu bir hologram. Örneğin, @Recep Baltaş @Ali Güngör ile karşılaşmasaydı böyle bir site olmazdı. Bu sadece bir örnek. Ama cidden unutturuyor spor. Hele bir de kulaklık takıp müzik dinleyin. @Silinen üye Barbara'nın modası geçti sanki. Yeni favorim Chloe Moretz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı