Anime önerileriniz

Eee hocam bu pek bir şey değilmiş, 12 bölümmüş sadece :D. Ben bugün zaten 15 bölüm izledim rahat JJBA. Yarın başlasam 4-5 saat sonra biter herhalde.
Ben de böyleydim ilk başladığım zamanlar. Uzun bir şeyler istiyorsan FMA:Brotherhood'a başla. Ben şahsen konusu daha ağır, kandan sakınmayan animeleri seviyorum. Seinen tarzı olarak geçiyor. Goblin Slayer'a da bakabilirsin sen de bu tarz seviyorsan, cidden ağır bir anime.

Ben de bir ara JJBA'ya başladım .Yarım kaldı üşengeçliğimden. Dark bitsin yine başlarım.
Benim ilk izlediğim anime olur kendisi. 2018 sonbaharında sadece Golden Wind'i izleyerek hata etmişim aslında, bizim arkadaş grubu arasında şöyle bir anime çıktı diye bir konuşma geçmişti, 2018 sonbaharında her hafta Golden Wind'i beklerdik. Okul değiştirince unuttum tabi bende animeyi. Bu sene yine JJBA sever arkadaşlar çıktı karşıma, onlar sayesinde seriyi tamamen izledim. 4. sezon en rezil sezonudur hocam, önermiyorum, en fazla 7 bölüm dayanabildim ben.

Ben de böyleydim ilk başladığım zamanlar. Uzun bir şeyler istiyorsan FMA:Brotherhood'a başla. Ben şahsen konusu daha ağır, kandan sakınmayan animeleri seviyorum. Seinen tarzı olarak geçiyor. Goblin Slayer'a da bakabilirsin sen de bu tarz seviyorsan, cidden ağır bir anime.
Goblin Slayer'ı merak etmiyor değilim, @Sylveon başka birine önermişti, çok vahşi bir anime olduğu söyleniyor. Orta dünya oyunlarında Goblin ırkından baya bir nefret ederim, bol goblin kesmece varsa izlerim diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı