Anime önerisi

KaanRobert

Decapat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Daha fazla  
Arkadaşlar, içerisinde kawaii kızlarının bulunduğu, gençlik temalı, romantizm içeren, "Rent a Girlfriend" tarzı bir anime önerebilir misiniz? Biliyorum, çok şey istiyorum fakat bu tarz bir anime önerirseniz çok sevinirim. 😊
Edit: Dizi, film fark etmez ve cinsellik de içerebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, içerisinde kawaii kızlarının bulunduğu, gençlik temalı, romantizm içeren, "Rent a Girlfriend" tarzı bir anime önerebilir misiniz? Biliyorum, çok şey istiyorum fakat bu tarz bir anime önerirseniz çok sevinirim. 😊
Koi to uso önerebilirim yeni izledim bende.
Arkadaşlar, içerisinde kawaii kızlarının bulunduğu, gençlik temalı, romantizm içeren, "rent a girlfriend" tarzı bir anime önerebilir misiniz? Biliyorum, çok şey istiyorum fakat bu tarz bir anime önerirseniz çok sevinirim. 😊

Hocam ama cinsellik istersen High school Dxd önerebilirim zaten ecchi anime olarak en iyisi bu diye düşünüyorum.

Manga kisminda asiri iyi yapimlar var fakat animeye gelince ortam sessizlesiyor. Masamune-kun no Revenge, 3D Kanojo, Nande koko ni sensei ga ve Toradora oneririm. Ayrica yeni cikan fan service animelere alismayin cunku duzgun animeleri izlemeye baslayinca asiri fazla hayal kirikligina ugrarsiniz.

Geri
Yukarı