Anime önerisi

Tokyo ghoul: Reden bahsederek baslamadim. Direk tokyo ghoul dedim ve ilk iki sezonu çok güzel. Yillardir anime izliyorum ve yukarıda soyledigin birçok animeyi izledim. Soyledigin yeni animelerin hiçbirinden geri kalir bir yani yok. Cizimleride gayet guzel hatta yukarıda bahsettiklerinin hepsinden guzel ben OLED TV'de Blue ray izledim belki etkisi vardir ama hikaye olarak da ilk iki sezonu guzel. Surasi var animenin 3. sezonu biraz karışık cogu ergen anlamadigi için mangasindan bir haber olduklari için reviewleri kötü. Ama bu animenin ilk iki sezonun ve renin ikinci sezonunun kotu oldugu anlamina gelmiyor sadece 3. sezon biraz sikintili oda konularin zaman asimindan oturu. Yani reviewe bakarak animeye kotu denilmez bunun subjektiflikle alakasi yok. Ayrica daha yazdığın animelerin ya sonlari yok bitmemis seriler ya da hunter X hunter gibi havada kalmis sonu. Tokyo ghoul sonu en guzel biten animeydi benim için adam akilli bağladılar.
Adaptasyonu kötü diyorum sen mangayı okumadığın belli hiç anlamıyorsun. 1. sezon anime olarak kötü değil ancak adaptasyon olarak berbat diğer tüm sezonlar gibi, 2. sezon zaten 2010'lu yılların en kötü animesi olmaya aday, bana bilmediğimi söyleyip kendi izlediğinin bile farkında değilsin. One Piece dışında diğerleri bitti ilk yazdıklarımın. Ek olarak verdiklerim ilk yazdıklarıma göre yeni animeler bu yüzden bitmemiş olmaları normal, izlemediğin için bilmezsin tabi, Tokyo Ghoul ile shounen gelişimini yaşayan biri için normaldir en iyi olduğunu zannetmek. Neyse uzatmayacağım bunu daha fazla ki konu kirlenmesin daha fazla.

Geri
Yukarı